شناسه : 38721806

بیانیه بسیج دانشجویی استان یزد در واکنش به شهادت دانشمند هسته‌ای


بسیج دانشجویی استان یزد در واکنش به شهادت دانشمند هسته ای، شهید محسن فخری زاده بیانیه ای را صادر کرد. متن این بیانیه به شرح ذیل است.

به گزارش یزدرسا، بسیج دانشجویی استان یزد در واکنش به شهادت دانشمند هسته ای، شهید محسن فخری زاده بیانیه ای را صادر کرد. متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون

خبر شهادت جانگداز دانشمند عزیزمان، شهید سلیمانی صنعت هسته‌ای ایران، شهید محسن فخری زاده بار دیگر عصرجمعه ایرانیان را به تاریکی فرو برد. خبر تلخ و دردناک بود؛ تلخی درد زمانی بیشتر شد که فهمیدیم چند سال است که شهید فخری زاده زیر تور اطلاعاتی موساد بوده و آنها علناً ایشان را یکی از سوژه‌های ترور خود دانسته اند. دردناکی وقتی دو چندان شدکه آقایان مسئول مواضع منفعلانه می‌گیرند و طرف دعوای خود را مشخص نمی‌کنند.

 آقایان مسئول این روا نیست که برای حفظ کیان بر جام خود و برهم نخوردن مذاکرات تان از اروپایی‌ها دریوزگی موضع  کنید.

چرا دشمن به خودش اجازه می‌دهد که بگوید  هدف اصلی ما هسته‌ای ایران است و ایران پاسخی نخواهد داد؟!

 آیا مردانگی نداریم که در مقابل شان سینه سپر کنیم و نگذاریم عاملان اصلی این جنایت، آمریکای وحشی و اسرائیل خونخوار به راحتی جان سالم به در نبرند.

 اصلاً چرا اطلاعات دانشمندان هسته ای ما باید در اختیار جاسوسان و دشمنان این کشور قرار گیرد؟

بگذریم.چه شد ؟ چگونه عمل کردیم که دشمن به خود اجازه می دهد به راحتی شخصیت های نظام را ترور کند و بدون هیچ ابایی در مقابل ایران بایستند؟

در ماجرای ترور شهید سلیمانی خوب عمل نکردیم، این قاعده بین المللی را فراموش کردیم که اگر نزنیم، می‌خوریم. بر خلاف این عمل کردیم که دوران بزن و دررو تمام شده است.

آقایان نتیجه سیاست های نرم تان چیست؟ اگر به جای سیاست های نرم سیاست انتقام سخت را در دستور کار قرار میدادید به نظرتان الان معادلات منطقه  و کشور به صورت دیگری نبود؟

 مدتهاست نخبگان و جریان دانشجویی کشور پیرامون بازرسی های خارج از عرف آژانس و مسئولین دولتی و مجلس تذکر می‌دهند، اما گوش شنوایی نیست که نیست. چقدر  در ماجرای فعال شدن مکانیسم ماشه فریاد زدیم که آقایان کرسی نشین مجلس، اگر به خاطر ترس از ریزش آرائتان درانتخابات ۱۴۰۰ می‌ترسید که زیر میز مذاکره بزنید؛ لااقل قانونی مصوب کنید برای پایان بازرسی‌ها و پایان همکاری با آژانس؛ گوش نکردید آقایان و با یک طرح صوری سر و ته قضیه را هم آوردید.

 گمان نکنید با استیضاح وزیر اطلاعات یا با توئیت بازی های بی مصرف مسئله حل خواهد شد. خیر برادرها دعوا جای  دیگر است. یکبار دیگر از بیرون بازی را تماشا کنید دانشمند هسته‌ای ما ترور شده است، دست آمریکا و اروپا هم به وضوح در ترور دیده می شود. آیا شراکت آژانس و بازرسان شان در این حادثه مشهود نیست؟ خوب حالا وظیفه شما وکلای ملت چیست؟

 نخست با تصویب طرح خروج از برجام و پروتکل الحاقی بازی باند نیویورکی ها را به هم بزنید.

 دوم اینکه طرح لغو تمام همکاری ها با آژانس و اخراج سریع بازرسان آژانس را به تصویب برسانید.

سوم اینکه طرحی را مبنی بر عدم انجام مذاکره مجدد به تصویب رسانید و همچنین دولت را ملزم به اعلام موضع سخت نمایید.

 همچنین از آقایان قوه قضائیه درخواست می‌کنیم که عاملآن و افشاگران اطلاعات دانشمند هسته‌ای را هر چه سریعتر مشخص و به اشد مجازات برسانند

 و سلام علیکم و رحمة الله

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان یزد

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.