شناسه : 891043
رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان تفت خبرداد


رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان تفت گفت:19 مسجد در سراسر شهرستان آماده میزبانی از معتکفان است.

به گزارش خبرنگار یزد رسا از تفت، حجت الاسلام محمدعلی متوسل ضمن اعلام خبر فوق، اعتکاف را یک عبادت فردی دانست و افزود:این مراسم معنوی و پرفیض به برکت پیروزی انقلاب اسلامی و با فرهنگ سازی در اکثر مساجد کشور فراگیر شده و امسال در شهرستان تفت نیز ۱۹ مسجد در ۲۴ اردیبهشت ماه میزبان معتکفان خواهند بود.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان تفت گفت: یکی از اعمال ماه رجب اعتکاف است که در فرهنگ دینی اسلام از جایگاه بس والا و عظیمی برخوردار است که پیامبر اسلام (ص) می فرمایند: معتکف گناهان را متوقف نموده و از بین می برد و اجری بسیار بزرگ وتمامی نیکی ها را دریافت می دارد.

وی با بیان اینکه اعتکاف راهی برای رسیدن به تقوا و تقویت و باعث نزدیک شدن به قرب خدا می شود افزود: باید برای برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم معنوی با همکاری اعضا تلاش مضاعفی صورت پذیرد.

به گفته متوسل خواهران و برادران دینی می توانند به مساجد مورد نظر و یا اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراجعه نموده و با پرکردن فرم مربوطه اقدام به ثبت نام نمایند.

رییس اداره تبلیغات تفت سخنرانی،مداحی و برگزاری مراسم ولادت باسعادت مولا علی (ع) و وفات حضرت زینب(س) و اعمال ام داود را از برنامه های جنبی مراسم اعتکاف عنوان کرد.
آدرس کوتاه :