شناسه : 38097611
رئیس شورای شهر یزد:

بی‌خیال برگزاری جشنواره تئاتر عروسکی در یزد نمی‌شویم


غلامعلی سفید گفت: برگزاری جشنواره تئاتر عروسکی در یزد با مشارکت شهرداری و بخش خصوصی است و بر اجرای این برنامه بعداز فراهم آمدن شرایط اصرار داریم.

غلامعلی سفید در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا، با بیان اینکه پرداخت هزینه جشنواره عروسکی کاملا قانونی بوده گفت: برای اجرای هر پروژه ای کارفرما موظف به پرداخت پیش پرداخت است که طبق فانون و ضوابط کاملا مشخص بوده و در رابطه با جشنواره تئاتر عروسکی نیز براساس قانون عمل شده است.

رئیس شورای شهر یزد افزود: پیمانکار برگزاری این مراسم بر اساس قراردادی که با شهرداری منعقد کرده بود اقدامات لازم برای اجرای برنامه را انجام داده و یکسری هزینه ها را متقبل شده بود که متاسفانه شیوع کرونا مانع از برگزاری این رویداد شد.

سفید با بیان اینکه پیش پرداخت شورا در قالب ارائه فاکتور از سوی پیمانکار و هزینه کرد وی، پرداخت شده است اظهار داشت: پیمانکار یکسری بلیط تهیه کرده و با هنرمندان زیادی قرارداد بسته بود و حتی برخی تجهیزات را برای نصب در اماکن در نظر گرفته شده خریداری کرده که در اختیار ارشاد و برخی گروه ها قرار دارد و ما هم ملزم به پرداخت این هزینه هستیم.

وی تاکید کرد:این حرکت یک اقدام چند روزه نبود بلکه قرار بود در بطن ماجرا یکسری اقدامات نظیر برگزاری کلاس های آموزشی و تربیت هنرمندان صورت گیرد که البته این برنامه با مشارکت شهرداری و بخش خصوصی خواهد بود و ما بر اجرای این برنامه  بعد از فراهم آمدن شرایط اصرار داریم.


انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :