شناسه : 31950075
استاندار یزد عنوان کرد


استاندار جدید یزد در دیدار با آیت الله اعرافی گفت : از آنجا که استان یزد مهد عالمان بزرگ دینی بوده است ، سیستم خود کنترلی دینی این استان را به نحو احسن مدیریت کرده و ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی در آن کاهش داشته است .

به گزارش یزد رسا به نقل از میبد خبر، زمانی قمی استاندار جدید استان یزد ، در بازگشت از قم به دیدار آیت الله اعرافی امام جمعه میبد رفت.
امام جمعه میبد در این دیدار با تبریک به استاندار، به شاخص های فرهنگی و ظرفیت های اقتصادی استان پرداخت و گفت : امیدواریم شاهد رشد همه جانبه در استان و رفع موانع و مشکلات اقتصادی باشیم .
آیت الله اعرافی ، تحرک اقتصادی ، ارتقاء تولید و درآمد سرانه ، مهندسی مهاجرت ، برقراری توازن و عدالت در استان و مدیریت بحران آب و حفظ محیط زیست را از خواسته های مردم استان برشمرد و گفت : امیدواریم گام های موثری در این زمینه ها برداشته شود.
محمود زمانی قمی هم ، استان یزد را دارای فرهنگ و تمدن و  تاریخ غنی و ریشه دار خواند و گفت : برآینده نجابت در استان یزد در سطح ملی بالاتر است.
زمانی قمی افزود : از آنجا که استان یزد مهد عالمان بزرگ دینی بوده است ، سیستم خود کنترلی دینی این استان را به نحو احسن مدیریت کرده و ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی در آن کاهش داشته است.

انتهای پیام/اد
آدرس کوتاه :