شناسه : 38976029

تامین اعتبار بیمارستان و راه آهن خاتم در ردیف بودجه ۱۴۰۰ یزد


فرماندار خاتم از فعال سازی کد تامین اعتبار بیمارستان جایگزین ۹۶ تختخوابی همچنین مطالعه و احداث پروژه راه آهن قادرآباد فارس – خاتم - شهربابک در ردیف بودجه ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش یزدرسا؛ جواد میربهبودی، اشاره به اهمیت تقویت زیرساخت‌ها در مسیر پایان محرومیت و حرکت به سمت توسعه شهرستان خاتم اظهار داشت: با اجماع مسئولان استانی، پیگیری‌ها و مکاتبات اداری انجام شده برای فعال سازی کد تامین اعتبار بیمارستان جایگزین ۹۶ تختخوابی و مطالعه و احداث پروژه راه آهن خاتم در ردیف بودجه ۱۴۰۰ قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به جلسات بررسی پروژه های پیشنهادی ۱۴۰۰ و چگونگی پیگیری آن با حضور استاندار یزد، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان پروژه ها و ضرورت های پیش روی شهرستان مطرح و ضرورت آن از ابعاد مختلف بررسی شد.

فرماندار شهرستان خاتم اظهار داشت: اطلاعات پروژه های طرح شده بر اساس نیازسنجی مردمی و بررسی های کارشناسی استخراج و موارد نهایی به مجموعه های مربوطه ارائه و در دستور کار جهت پیگیری تا حصول نتیجه قرار گرفت.

میربهبودی با قدردانی از حمایت‌های استاندار یزد، نماینده مردم در مجلس، اعضای شورای اسلامی و مسئولان موثر در این زمینه عنوان کرد: خوشبختانه دو پروژه و نیاز مهم شهرستان با محوریت زیرساختی در حوزه بهداشت و درمان و حمل و نقل ریلی به عنوان مهمترین دغدغه های این منطقه در ردیف بودجه ۱۴۰۰ قرار گرفت.

میربهبودی ادامه داد: امید است در آینده با حمایت نهادها و دستگاه های اجرایی مرتبط در سطح ملی و استانی شاهد آغاز عملیات اجرایی این پروژه در شهرستان بوده و زمینه ای دیگر برای حل مشکلات مردمی، رفاه و توسعه بیشتر فراهم آید.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.