شناسه : 38556071

تاکسی‌های یزد رایگان دوگانه سوز می‌شوند


مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد از اجرای فاز دوم دو گانه سوز کردن تاکسی‌ها به صورت رایگان خبرداد.

به گزارش یزدرسا؛ عبدالرضا انتظاری  مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد با اشاره به گلایه راننده‌های تاکسی مبنی بر هزینه‌های دو گانه سوز کردن خودرو‌ها، گفت: طبق مصوبه وزارت نفت در شورای اقتصاد مقاومتی یک میلیون ۶۴۰ هزار دستگاه خودرو با پلاک عمومی، وانت‌ها، تاکسی‌ها و کامیونت‌ها به صورت رایگان به سی‌ان‌جی تبدیل می‌شوند.

او افزود: در کشور تاکنون ۲۵ هزار خودرو به سی‌ان‌جی تبدیل شدند، در استان یزد هم بالغ بر ۶۰۰ دستگاه برای نصب کپسول درخواست داده بودند که تاکنون ۲۵۰ دستگاه به کیت و کپسول سی‌ان‌جی مجهز شدند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد تصریح کرد: عملیات اجرای این کار به صورت استاندارد و با حضور نمایندگان استاندار در محل‌های مجاز انجام می‌شود، تا به حال مشکل خاصی در این خصوص پیش نیامده است.

او افرود: متقاضیان برای نصب کپسول روی خودرو‌های خود می‌توانند با مراجعه به سایت HTTP://GCR.NIOPDC.IR در این طرح ملی ثبت‌نام کنند.

انتظاری اظهار داشت: در فاز دوم این طرح، برای تجهیز تاکسی‌ها برنامه‌ریزی و طراحی‌هایی صورت گرفته و در ظرف دو هفته آینده با فراهم‌سازی زیرساخت‌ها، پس از اخذ مصوبات، ابلاغ به استان‌ها و نحوه چگونگی و شرایط ثبت‌نام به تاکسی‌های تلفنی و اینترنتی اطلاع‌رسانی می‌شود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :