شناسه : 37326208
دبیر ستاد انتخابات استان یزد:


دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: طبق آخرین آمارها تا ساعت ده صبح امروز سه شنبه، 30نفر از داوطلبان انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه استان یزد ثبتنام کرده اند.

به گزارش یزدرسا، سیدمهدی طلایی مقدم پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: طبق آخرین آمارها تا ساعت ده صبح امروز سه شنبه، 30نفر از داوطلبان انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه استان یزد ثبتنام کرده اند که از این تعداد ۲۵ نفر به صورت نهایی ثبت‌نام کرده‌اند و ۵ نفر نیز در حال ثبت نام هستند.

وی اظهار داشت: از حوزه انتخابیه یزد، اشکذر و ندوشن ۱۴ نفر ثبت‌نام  داده اند و چهار نفر نیز در حال ثبت نام هستند و از حوزه انتخابیه تفت و میبد ثبت نام ۵ نفر نهایی شده است.

دبیر ستاد انتخابات استان ادامه داد: در حوزه اردکان  تاکونیک نفر ثبت نام کرده و یک نفر نیز در حال ثبت نام است همچنین در حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد پنج نفر ثبت نام کرد‌ه اند.

طلایی مقدم در خصوص میزان تحصیلات این افراد گفت: از این تعداد یک نفر دارای مدرک تحصیلی کارشناسی، ۱۹ نفر کارشناسی ارشد، چهار نفر دکترا و یک داوطلب نیز دارای تحصیلات حوزوی است.

وی بیان کرد:‌ از حوزه انتخابیه یزد، اشکذر‌ و ندوشن فقط یک داوطلب زن ثبت نام کرده است و مابقی افراد در حوزه‌های انتخابیه سطح استان یزد را آقایان تشکیل می دهند.

انتهای پیام/ق
آدرس کوتاه :