شناسه : 33379943


نماینده ولی فقیه در استان در پیامی از عموم مردم شهیدپرور یزد جهت حضور هرچه پرشورتر در مراسم تشییع شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس دعوت کرد.

به گزارش یزدرسا، آبت‌الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در پیامی از عموم مردم شهیدپرور یزد جهت حضور هرچه پرشورتر در مراسم تشییع شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس دعوت کرد. در پیام وی آمده است:

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ﴿۱۶۹﴾ سوره مبارکه آل عمران

شهدای انقلاب اسلامی و شهدای جنگ تحمیلی بسیار مظلومند و شهدای گمنام مظلوم‌تر آنان که نه نامی دارند و نه نشانی و نه کسی را دارند تا بر مزارشان مویه کند و نه اسمی تا خبر شهادتشان اعلام گردد. غمگین‌تر آنکه پدران و مادرانی هستند که هنوز چشم به راه فرزندانشانند هستند و چشم به در دارند که شاید کسی در خانه را بگشاید و به پدر و مادرش سلام کند.

اینجاست که همه پدران و مادران باید این عزیزان شهید را فرزندان خود بدانند و جوانان، برادر خود شمارند و همگی ما وظیفه داریم از دل و جان در فقدانشان لباس عزا بپوشیم و در مجالس بزرگداشتشان شرکت نمائیم و به روح بزرگشان فاتحه بخوانیم و برای اعتلای درجاتشان صلوات فرستیم.

خداوند شهادت آنان را قبول فرماید و روزی خوار سفره کرامتش گرداند و در زمره اصحاب با وفای حضرت سیدالشهدا(ع) قرار دهد.

اینجانب از مردم شریف استان انتظار دارد که در بزرگداشت این شهدای گرانقدر از هیچ کوششی دریغ نورزند و در سراسر استان آنجا که خاک سرزمینشان از پیکر شهدای گمنام عطرآگین می‌شود، مردم با تمام وجود از این گل‌های بی‌نام و نشان استقبال نمایند و در تشیع این شهدا شرکت کنند.

گفتنی است مراسم استقبال از پیکرهای شش شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس فردا در فرودگاه شهید صدوقی یزد برگزار می‌شود و مراسم تشییع نیز ساعت 16 از میدان آزادی تا حسینه امیرچخماق برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :