شناسه : 33363454
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه باقرالعلوم (ع) خاتم:


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه باقرالعلوم (ع) فقدان عقل مدیریتی در بین مسئولین را مهمترین علت در ایجاد مشکلات در کشور عنوان کرد.

به گزارش یزد رسا، حجت الاسلام محمد هادی سمتی در گفتگو با خبرنگار طنین خاتم درباره علت حضور خود در مناطق روستایی شهرستان اظهار داشت: دیدار و سرکشی از روستاییان محروم خاتم در دستور کار سپاه پاسداران و حوزه بسیج عشایری شهرستان قرار دارد و بنده نیز  به مدت یک هفته از روستاهای توتک، چنارناز، کرخنگان، بورئیه و خوانسار سرکشی و از نزدیک در جریان مشکلات عدیده مردم قرار گرفتم.
 
مسؤل بسیج دانشجویی دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام گفت: در طول این هفته چیزی که بیشتر مشهود بود بی عدالتی و تبعیض بین مردم روستاها بود که نارضایتی هایی را نیز در پی داشت.
 
وی افزود: خشکسالی، بیکاری و مهاجرت در رده های بعدی مشکلات روستاییان قرار دارد.
 
محمد هادی سمتی خاطر نشان کرد: روستاییان برای گفتن درد دل و مشکلات به یک گوش شنوا نیاز دارند و کمتر به آن ها توجه می شود و برخی مسؤلین تنها در ایام انتخابات به میان مردم می روند.
 
سمتی افزود: در بعضی از روستاها مردم از کمترین امکانات اولیه نظیر دکل موبایل و تلویزیون محروم هستند و با پیگیری های که صورت گرفته همچنان اقدامی برای حل این مشکلات انجام نشده است.
 
محمد هادی سمتی اظهار داشت: حضرت آقا در سخنرانی های اخیر خود فرمودند مردم گله مندند و حالا با آمدن به روستاها و حضور در جمع روستاییان و دیدن مشکلات مردم محروم و مظلوم خاتم معلوم شد این سخن رهبر انقلاب کاملا دقیق است.
 
وی گفت: مردم از مشکلات ،سرگردانی ها و وعده ها خسته شده اند و ای کاش مسئولین مربوطه برای حل مشکلات قدمی هر چند کوتاه بر میداشتند.
 
سمتی فقدان عقل مدیریتی در بین مسئولین را مهمترین علت در ایجاد مشکلات در کشور عنوان و خاطر نشان کرد: مردم روستاهای خاتم در همه صحنه ها برای دفاع از انقلاب حضور داشتند و  پای نظام ایستاده اند و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستند البته مسئولین میتوانند با یک عقل مدیریتی صحیح مشکلات را برطرف سازند.
 
وی اظهار داشت: باید موج مطالبه گری در شهرستان ایجاد کنیم و با کمک مسئولین دلسوز مخصوصا طلبه ها برای حل مشکلات مردم پیشقدم شویم.
 آدرس کوتاه :