شناسه : 30324455
با حضور امام جمعه بهاباد صورت گرفت


در آئینی با حضور امام جمعه بهاباد از خبرنگاران شهرستان بهاباد تقدیر و تجلیل شد.

به گزارش یزدرسا به نقل از بهاباد نیوز، حجت الاسلام سیف الله دهقانی امام جمعه بهاباد دراین آئین با اشاره به 17 مرداد سالگرد شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار اظهارداشت: توجه جدی به حفظ وحدت و یکپارچگی جامعه ازجمله ویژگی‌های خبرنگاران نظام جمهوری اسلامی است و در نهایتمی‌توان گفت: خبرنگاران سنگربانان خط مقدم اطلاع رسانی و ارتباطات هـستند.

امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی بهاباد تصریح کرد: خبرنگارانباید اطلاعات و اخباردقیق و شفاف را به مردم ومسئولین گزارش کنند و اگر خبرنگاران به موقع وارد میدان شوند و از اخبار به روز مطلع گردند و آن را به مردم گزارش دهند جامعه را واکسینه کرده‌اند.

سرپرست‌فرهنگ‌و‌ارشاد‌اسلامی بهاباد نیز‌با‌اشاره‌به جایگاه رفیعخبرنگاری و فعالیت در رسانه‌ها گفت:‌در‌مطبوعات و رسانه‌ها باید  جهت و هدف مشخص شود و  دانست از چه باید انتقاد کرد و نقاط ضعف را برطرف نمود.

مهدی اسماعیل زاده با‌اشاره‌به بیانات رهبر کبیر انقلاب‌حضرت‌امام خمینی(ره) ‌در خصوص فعالیت رسانه‌ها افزود: اولین هدف رسانه‌ها نظارت است٬ هدف دوم اطلاع رسانی یا شناسایی نقاط ضعف و قوت است که برایمطالبه گری صحیح و اصلاح امور مسئولین بسیار مهم است.

در پایان با اهدای لوح تقدیر و هدایای از خبرنگاران برتر شهرستان تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام /
آدرس کوتاه :