شناسه : 989393
مشاور امور بانوان فرماندار يزد خبر داد

تجلیل از دختران نخبه و فعال در سازمان های مردم نهاد یزد در آینده نزدیک


مشاور امور بانوان فرمانداری یزد گفت:همزمان با دهه کرامت از دختران نخبه و فعال شهرستان در سازمانهای مردم نهاد تجلیل خواهد شد.

 به گزارش یزد رسا ، مشاور امور بانوان فرماندار یزد ، از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی ویژه بانوان به مناسبت دهه کرامت در شهرستان یزد خبر داد.

رقیه کفیل الناس با اشاره به اینکه ۱۶ شهریورماه ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختران است به عنوان اولین روز از دهه کرامت می باشد افزود: با برنامه ریزی های انجام شده برنامه های مختلف و متنوع فرهنگی ،‌اجتماعی ، ‌تفریحی ویژه بانوان در شهرستان یزد انجام خواهد شد.

مشاور امور بانوان ادامه داد: برنامه های دهه کرامت بانوان با هدف ترویج و تعمیق ارزش های اسلامی با تکیه بر سیره ائمه اطهار(ع) اجرا خواهد شود.

وی با اشاره به برنامه های مختلفی که برای بانوان شهرستان یزد در این دهه اجرا می شود خاطر نشان کرد: برگزاری جلسات همه اندیشی دخترانه در محلات،‌ مسابقه کتابخوانی از سیره زندگانی امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س)و کوهپیمایی ویژه دختران در روز میلاد حضرت معصومه (س) از مهمترین برنامه های این دهه می باشد.

کفیل الناس اظهار داشت: تهیه بروشور از احادیث حضرت معصومه(س) ، گفتمان دینی و کرامت انسانی ،‌برگزاری نشست تخصصی با عنوان عفاف و حجاب و تبیین جایگاه رفیع حضرت معصومه (س) و مهارت های زندگی در سیره رضوی، نشست بصیرتی با عنوان کریمه اهل بیت (ع) ، اسوه بصیرت و عفت و طهارت و نیز اردوی زیارتی خدیجه خاتون از دیگر برنامه های دهه کرامت در شهرستان یزد می باشد.

مشاور امور بانوان فرمانداری یزد در پایان گفت: با همکاری ادارات و نهادهای اجرایی شهرستان از دختران نخبه و فعال در سازمان های مردم نهاد تجلیل خواهد شد.
آدرس کوتاه :