شناسه : 37969708
همسر شهید دهقان نیری از شهدای ناجا یزد:

تحریم نیروی انتظامی، عمق دشمنی آمریکا با خادمین مردم را نشان داد


حاجی حکیمی گفت: تحریم نیروی انتظامی از سوی دولت جنایتکار آمریکا عمق کینه و عدوات آنان را نسبت به نیروهای خدوم مملکت نشان داد.

سیده فاطمه حاجی حکیمی همسر شهید محمد دهقان نیری از شهدای ناجا در استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزد رسا، با بیان این مطلب که زندگی 14 ساله من با شهید سرشار از خاطراتی از جنس خوشی‌ها و ناخوشی‌هاست گفت: یکی از ویژگی‌های بارز اخلاقی شهید این بود که هرگز اهل شکایت و گله گذاری نبوده و همواره با عشق خدمت به مردم در محل کارش حضور پیدا می‌کرد.

این همسر شهید افزود: اوایلی که شهید به ایستگاه شهید مدنی منتقل‌شده بود مصادف با ماه مبارک رمضان بود علی‌رغم اینکه ایشان ساعت‌ها با دهان روزه در کنار جاده می‌ایستاد و مشغول به خدمت بود اما هرگز گلایه نمی‌کرد و به این شغل علاقه خاصی داشت.

وی اضافه کرد: شهید هرگز خستگی کار را به منزل نمی‌آورد و همیشه در امور منزل کمک‌کار بوده و عقیده داشت این عمل نه‌تنها از ارج‌ و قرب مرد نمی‌کاهد بلکه به فرموده حضرت علی (ع) دارای ثواب عظیمی است.

حاجی حکیمی با اشاره به علاقه وافر شهید به امام رضا (ع) اظهار داشت: ایشان علاقه خاصی به امام هشتم داشت به‌طوری‌که خود را ملزم می‌دانست هرساله به پابوس امام رئوف برود حتی برخی سال‌ها که مشکلات مالی فراوانی داشتیم مبلغی را از قبل برای این سفر پس‌انداز کرده بود و سفر هرساله به مشهد در طول 14 سال زندگی با شهید یکی از خاطرات شیرین زندگی با ایشان است.

همسر شهید دهقان نیری در ادامه با اشاره به تحریم نیروی انتظامی از سوی دولت آمریکا اظهار داشت: با توجه به شرایط سخت‌کاری و حقوق ناچیز قطع به‌یقین افراد این نیرو از سر عشق و علاقه خدمت به کشور و مردم وارد آن می‌شوند و همه هست و نیست خود را درراه برافراشته نگه‌داشتن پرچم ایران اسلامی فدا می‌کنند.

 

نقش برآب کردن توطئه های دشمنان دلیل دشمنی آمریکائی ها با نیروی انتظامی

وی تصریح کرد: ازآنجا که یکی از وظایف نیروی انتظامی تأمین امنیت و آسایش مردم در مرزهای ورودی و شهرهای کشور است کارکنان آن در جهت خنثی‌سازی توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان نقشی اساسی داشته و برای نقش بر آب‌کردن نقشه‌های دشمن از جان خود مایه می‌گذارند بنابراین همین امر می‌تواند دلیل محکمی برای دشمنی آمریکا با نیروی انتظامی و تحریم این نیرو از سوی این دولت جنایتکار باشد و دشمن درجه‌یک بشریت با این عمل، عمق کینه وعدوات خود را به نیروهای خدوم این مملکت نشان داد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.