شناسه : 31928124
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم مطرح کرد


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم بیان داشت: امروز تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبری از اولویت بسیار بالایی برخوردار است و در این مسیر بسیجیان همچون گذشته در صحنه حاضر هستند.

به گزارش یزدرسا به نقل از طنین خاتم؛ سرهنگ دوم پاسدار حسین آزادی نژاد در نشست قرارگاه  اقتصاد مقاومتی که در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان تشکیل شد اظهار داشت: بسیج یک حرکت منظم و سازمان یافته اجتماعی و بازوی پرتوان رهبر معظم انقلاب است.
 
 فرمانده ناحیه بسیج خاتم گفت: بسیجیان جان بر کف همیشه و در هر لحظه آماده جانفشانی برای اقتدار نظام اسلامی هستند.
 
آزادی نژاد افزود: برخی تصور می کنندکه بسیج به معنای نیروی نظامی است، در حالی که بسیج در تمامی مراحل سربلندی ایران اسلامی دخیل  بوده و نهادی محسوب می شود که با هدف پاسداری از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی تشکیل شده است.
 
وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید فرموده اند که بسیجی یعنی علی(ع) که تمام وجودش وقف اسلام بود و کسی که علوی باشد، در همه زمینه ها موفق می شود.
 
آزادی نژاد بیان داشت: امروز تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبری از اولویت بسیار بالایی برخوردار است و در این مسیر بسیجیان همچون گذشته در صحنه حاضر هستند.
 
فرمانده ناحیه سپاه خاتم در خصوص برنامه های اجرایی  و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در هفته بسیج یادآور شد: خدا را شاکر هستیم که برنامه های اجرایی در راستای منویات مقام معظم رهبری عملیاتی می شود.
 
آزادی نژاد افزود: برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی از مهمترین برنامه های مشترک بسیجیان خواهر و برادر در هفته بسیج  می باشد که مردم از نزدیک با دستاوردهای اقتصاد مقاومتی آشنا میشوند.
 
فرمانده ناحیه بسیج سپاه خاتم در پایان از تشکیل گروه های جهادی مستقر و هدف مند و همچنین گروه جهادی در قالب قطع بیولوژیکی  دارواش که به عنوان طرح ملی احیای نسل گوزن زرد ایرانی در هفته بسیج  در شهرستان خبر داد.آدرس کوتاه :