شناسه : 34876856


شایعه شده مقامات مسئول یزد تعهد داده اند متجاوزین و تخریبگران خط انتقال آب شرب یزد مورد تعقیب قضائی قرار نگیرند، ادعایی که به شدت از سوی مسئولین تکذیب شد. اما ...

به گزارش  یزدرسا، هفته گذشته یکی از فعالین رسانه ای استان یزد مدعی شد که مقامات مسئول یزد متعهد شده اند متجاوزین و تخریبگران خط انتقال آب شرب یزد مورد تعقیب قضائی قرار نگیرند.

این ادعا با واکنش صریح محمد علی طالبی معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد مواجه شد. وی این موضوع را به شدت تکذیب کرد. همچنین در مصاحبه ای اعلام کرد: متاسفانه می بینیم عده ای به این شایعات دامن می زنند و از کاه کوه می‌سازند. برخی نانشان در این است که ذهن مردم را خراب کنند و در این راستا از هیچ شایعه می سازند.

 

 

اما موضوع به همین جا ختم نشد و سید محمدرضا سید حسینی معاون عمرانی سابق استاندار یزد نیز خواستار برخورد نیروی انتظامی با تخریبگران خط انتقالی آب یزد شد و این سوال را مطرح کرد که چطور نیروی انتظامی با این خرابکاران برخورد نمی کند. از آنجا که سید حسینی خود نیز با این مشکلات دست و پنجه نرم کرده اظهار نظر وی در این مقطع اهمیت پیدا می کند.  

 

 

سیدعلی محمد پاکنژاد عضو شورای شهر یزد نیز در صحن علنی شورا نسبت به این موضوع واکنش نشان داد تا مشخص شود مسئولین یزد نیز از اصل ماجرا بی خبرند و همین موضوع آن ها را نگران کرده است. وی گفت: به عنوان نماینده مردم می خواهم اگر این مسئله واقعیت داشته یعنی مسئولان برای عده ای مصونیت قضائی قائل شده اند بنابراین باید در این زمینه پاسخگو باشند و اگر هم چنین چیزی صحت ندارد مسئولان اقدامات انجام شده برای پیگیری قضائی موضوع را به سمع و نظر مردم برسانند.

پاکنژاد گفت:  تاکید میکنم که باید افرادی که به خط لوله انتقالی یزد خسارت وارد کردند مورد تعقیب قضائی  قرار گیرند.

با این اوصاف و از آنجا که اخیراً دهمین حمله به خط لوله آب یزد نیز انجام شد به نظر می رسد شایسته است مسئولین امر در صورت نادرست بودن ادعای اعطای مصونیت قضائی به تخریبگران به بیان جزئیات تعداد و نحوه برخورد با این افراد بپردازند. 

انتهای پیام/آدرس کوتاه :