شناسه : 32743489
مدیر آموزش و پرورش بهاباد:


مدیر آموزش و پرورش بهاباد گفت: تنها راه کار مقابله با هجمه فرهنگی دشمن انجام کار فرهنگی در مدارس است و این کار با همکاری خوب حوزه و آموزش و پرورش تسریع می یابد.

به گزارش یزد رسا به نقل از بهاباد نیوز، مدیر آموزش و پرورش بهاباد دراین نشست در باره مسائل دینی و فرهنگی مدارس گفت :  تنها راه کار مقابله با هجمه فرهنگی دشمن انجام کار فرهنگی در مدارس می باشد و این کار با همکاری خوب حوزه و آموزش و پرورش تسریع می یابد.

حسن عبداللهیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد در این نشست با اشاره به هجمه همه جانبه فرهنگی و اعتقادی دشمن از طریق فضاهای مجازی ، ماهواره و اینترنت ، تنها راه مقابله جدی با این هجمه دشمن را کار فرهنگی و اعتقادی در مدارس دانست و همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش را در این خصوص بسیار کار ساز و مهم دانست.

وی با اشاره به حساسیت وتأثیر گذاری حوزه های علمیه وآموزش وپرورش در تربیت آینده سازان ایران اسلامی افزود: در سال تحصیلی گدشته کارهای خوب وتأثیر گذاری انجام شد که باید این فعالیت ها در سال تحصیلی جدید نیز با قوت بیشتر ادامه داشته باشد.

حجه الاسلام اخوان امام جمعه موقت شهرستان نیز در این جلسه با تقدیر و تشکر از اعضاء این کمیته بر برگزاری کیفی برنامه های دینی و قرآنی در سطح مدارس تاکید و خواستار حضور پررنگ واثرگذار روحانیون و مبلغین خواهر و برادر در برنامه های آموزش وپرورش شد.

ملکی بازرس وزارتی ستاد همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش نیز با تشکر از اقدامات بسیار خوب انجام گرفته در مدارس شهرستان بهاباد با بیان اینکه کمیته همکاری های باید بر اساس نیاز دانش آموزان برنامه های خود را تنظیم نماید ، خواستار اجرای برنامه های دینی و قرآنی در سطح کلیه مدارس و پوشش حداکثری دانش آموزان شد.

در این جلسه در خصوص مدارس طرح امین ، نماز جماعت مدارس و اجرای هدفمند و تاثیر گذار برنامه های قرآنی ، مذهبی و اعتقادی در مدارس شهرستان بهاباد برنامه ریزی و تصمیم گیری شد.

بازدید از تعدادی از مدارس مجری طرح مدارس امین برنامه بعدی سفر ملکی بازرس وزارتی کمیته همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش به شهرستان بهاباد بود.

انتهای پیام /

 
آدرس کوتاه :