شناسه : 38266691
فرماندار میبد مطرح کرد

تشکیل گروه "سفیران سلامت" در میبد برای برپایی باشکوه عزای حسینی


حسین فلاح گفت: بسیج میبد با تشکیل گروه سفیران سلامت به موضوع سلامتی مردم در مراسم ها کمک خواهد کرد.

به گزارش یزد رسا؛ حسین فلاح در نشست خبری گرامیداشت روز خبرنگار با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: مراسم عزاداری ماه محرم این شهرستان در سال‌جاری از سوی تمامی هیات‌ها و دسته‌های عزاداری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی امکان‌پذیر است. 

وی افزود: با رعایت پروتکل های بهداشتی در ماه محرم اشاعه دهنده فرهنگ حسینی و عاشورایی باشیم.

فرماندار میبد با بیان اینکه کرونا بر همه ارکان جامعه تاثیرگذار بوده است ولی با همکاری و مساعدت آیت الله اعرافی و دکتر میرمحمدی و همچنین دیگر مسئولین و مردم عزیز کمترین مشکلات را در شهرستان داشتیم و این همکاری نتایج درخشانی را در پی داشته اظهار داشت: همه ما هیئتی و دلبسته سیدالشهدا(ع) هستیم و نمی خواهیم بحث عزاداری را کم رنگ کنیم ولی خواهشمندیم در این دهه و روزهای قبل و بعد آن بیشترین همکاری را برای برگزاری یک محرم بدون مشکل داشته باشیم.

فلاح ضمن قدردانی از تلاش و همکاری اصحاب رسانه در بحث پیشگیری از شیوع کرونا ابراز داشت: در این روزهای محرم نیز همه و به خصوص رسانه ها تلاش کنند که حاشیه ای به وجود نیاید و هدف همه ما این باشد که در عین برگزاری مراسم عزای امام حسین(ع) حتی برای یک نفر از شیعیان اهلبیت مشکلی ایجاد نشود.

وی در ادامه اذعان داشت: اصحاب رسانه در مورد کارهای موثر هیئات نیز در محور کمک های معیشتی و کارهای بسیار خوبی که در تامین سلامتی مردم انجام می دهند حمایت رسانه ای داشته باشید و جهت تقویت این مسائل از ظرفیت خود استفاده کنید.

فرماندار میبد در پایان بیان داشت: بسیج با تشکیل گروه سفیران سلامت به موضوع سلامتی مردم در مراسم ها کمک کند و هیئات مذهبی نیز در تامین ماسک و مواد ضد عفونی و برگزاری اکثر مراسم ها در فضای باز به این موضوع همت می گمارند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :