شناسه : 38970553
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد خبر داد

تشکیل 98 فقره پرونده تخلف تخم مرغ در یک ماه


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از تشکیل 98 فقره پرونده تخلف تخم مرغ به ارزش 25میلیارد ریال از ابتدای دی ماه تاکنون در استان خبر داد.

به گزارش یزدرسا؛ محمدرضا علمدار یزدی اظهار کرد: در بازرسی‌های انجام شده اخیر از مرغداری‌های تولید کننده تخم مرغ و همچنین واحدهای عرضه کننده در سطح عمده و خرده فروشی از ابتدای دی ماه تاکنون تعداد 98 پرونده تخلف تشکیل شده است.

وی تعداد بازرسیهای صورت گرفته در این مدت را 686 مورد عنوان کرد و تصریح کرد: 98 فقره پرونده تخلف به ارزش ریالی 25 میلیارد ریال تشکیل که جهت بررسی و صدور رأی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تأکید کرد: بازرسان این سازمان بصورت ویژه و در قالب تیم های تخصصی وگشت های مشترک واحدهای عمده فروشی وخرده فروشی را مورد رصد و بازرسی قرار می دهند 

وی هشدار داد: در صورت عدم رعایت قیمت‌های مصوب و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قبیل گران‌فروشی ، امتناع از عرضه کالا ، قاچاق و.... بر اساس قوانین نظام صنفی ، برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

علمدار یزدی افزود: قیمت تخم مرغ در ستاد تنظیم بازار کشور برای هرکیلو درب مرغداری 14هزار تومان و برای مصرف کننده به ازای هر کیلو 16هزار و 900تومان تعیین شده است.

وی خاطرنشان کرد: همشهریان محترم میتوانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از  گرانفروشي، عدم درج قيمت ، عدم صدور فاكتور، امتناع از عرضه كالا و ساير تخلفات اقتصادي با استفاده از سامانه الکترونیکی بازرسی و نظارت اين سازمان  به آدرس www.124.ir و يا از طريق تلفن124 در تمام اوقات شبانه روز ، مراتب شكايت خود را اعلام تا مورد رسيدگي قرار گيرد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.