شناسه : 1231677
فرماندار تفت:

تفت؛ شهرستانی یادواره خیز درسطح کشور است


فرماندار تفت این شهرستان را یکی از شهرستان های یادواره خیز درسطح کشور عنوان کرد و گفت: هر ساله یادواره های متعددی به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام در نقاط مختلف شهرستان برگزار می شود که نقش مهم و ارزنده ای در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دارد.

به گزارش خبرنگاریزدرسا ار  تفت نشست هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت یاد و خاطره آیت الله حسنعلی(ره) ، سرداران و ۴۰۰ شهید والامقام شهرستان تفت با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در محل دفتر امام جمعه تفت برگزار شد.

 فرماندار تفت دراین نشست با اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) که گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام کمتر از شهادت نیست اظهار داشت: برگزاری یادواره های شهدای والامقام، عطر ایثار و شهادت را در جامعه می پراکند و اثرات مطلوب فرهنگی و معنوی از خود در میان نسل جوان و نوجوان میهن عزیز اسلامی بر جای می گذارد.

«ابوالقاسم دهقان» با تاکید بر برنامه ریزی های لازم و همه جانبه برای برگزاری هنرمندانه و تاثیرگذار مراسم بزرگداشت یاد و خاطره آیت الله حسنعلی(ره)، سرداران و ۴۰۰ شهید والامقام به ویژه  شهدای گرانقدر روحانی شهرستان تفت، ادامه داد: مروری بر برنامه هایی که در گذشته در این رابطه برگزار شده و همچنین شناسایی نقاط ضعف و قوت این مراسم ها می تواند در برگزاری هرچه مطلوب تر این یادواره موثر و مطلوب باشد.

وی شهرستان تفت را یکی از شهرستان های یادواره خیز درسطح کشور عنوان کرد و گفت: هر ساله یادواره های متعددی به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام در نقاط مختلف شهرستان برگزار می شود که نقش مهم و ارزنده ای در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دارد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.