شناسه : 37875595
فرماندار تفت:

تفرجگاه‌های تفت برای جلوگیری از شیوع کرونا مسدود است


نوکار از مسدود بودن تفرجگاه‌های تفت برای جلوگیری از شیوع کرونا خبر داد و گفت: با هماهنگی نیروی انتظامی به دنبال کنترل دیگر مناطق شهرستان تفت هستیم.

علیرضا نوکار در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با بیان اینکه گزارشی از حضور مردم در تفرجگاه‌ها و روستاهای شهرستان تفت به دستمان رسید که متاسفانه اقدام به روزه‌خواری و شراب‌خواری کرده بودند، گفت: در این خصوص بلافاصله با هماهنگی نیروی انتظامی جلسه‌ای تشکیل و تصمیم گرفته شد که بر مناطقی که مردم بیشتر حضور پیدا می‌کنند، نظارت حداکثری صورت گیرد تا شاهد این‌گونه اعمال نباشیم.

فرماندار شهرستان تفت اضافه کرد: امروز نیز جلسه‌ای با برخی از مسئولان شهرستان و نیروی انتظامی برگزار خواهیم کرد که در این هفته به‌صورت کامل مناطق خوش آب‌وهوای شهرستان تفت که شاهد حضور مردم است، به‌ خوبی کنترل شود.

وی با بیان اینکه تفرجگاه‌های شهرستان تفت به علت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا مسدود است اضافه کرد: عده‌ای بدون وسیله نقلیه و پیاده به سمت این مناطق می‌روند که دنبال کنترل کامل آن هستیم تا در این زمان شاهد حضور مردم نباشیم.

نوکار خاطرنشان کرد: گزارشات متفاوتی به شورای تامین در خصوص حضور خانواده‌ها در مناطق مختلف شهرستان تفت به دست ما رسید و برخی را نیز در بازدیدهایی که شخصاً از این مناطق داشتم مشاهده کردم که با تماس با نیروی انتظامی، سریعاً این مناطق در کنترل درآمد.

فرماندار شهرستان تفت اذعان داشت: حضور در تفرجگاه‌ها و کنار رودخانه‌ها با توجه به اینکه این مناطق محدود است، به‌صورت پیاده اقدام به رفتن می‌کنند که امیدواریم بتوانیم به‌صورت کامل این مناطق را در کنترل خود داشته باشیم.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.