شناسه : 38933393
مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان یزد اعلام کرد

تقدیم بیش از هزار شهید دانش آموز از استان یزد به انقلاب اسلامی


موحدی فر مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد از تقدیم بیش از هزار شهید دانش آموز یزدی در دوران دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش یزدرسا، محسن موحدی فر مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد پیش از ظهر امروز در نشست خبری کمیته فرهنگیان کنگره 4 هزار شهید استان یزد که در حسینیه آقا برگزار شد تعداد دانش آموزان شهید استان را هزار و یک نفر اعلام کرد و گفت: آموزش و پرورش استان یزد 102 شهید فرهنگی، هزار و 39 جانباز و 141 آزاده سرافراز دارد که سبب افتخار ما در استان است.

وی با اشاره به اینکه طرح لاله‌های روشن یکی از تجربیات بسیار خوبی است که در سراسر کشور برگزار شده، اضافه کرد: این طرح در کنگره 4 هزار شهید استان یزد در حال انجام است که با همکاری بسیج دانش آموزی و فرهنگیان صورت پذیرفته است.

موحدی فر در ادامه به ارادت ویژه خود نسبت به شهدا و خانواده‌های این عزیزان اشاره و اذعان داشت: در بدو ورود به آموزش و پرورش نه برای تبلیغات بلکه برای اینکه همیشه از روح بلند شهدا استمداد می‌گیرم، با حضور بر مقبره شهدای گمنام کار خود را آغاز کردم و دعا کردم اگر روزی در غیر از مسیر شهدا قدم بردارم یا قلمی بزنم، آن روز را به چشم خود نبینم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با تأکید بر اینکه در اجرای برنامه شهدا همیشه با دل و جان وارد شدیم، اظهار داشت: برای اجرای برنامه‌های ویژه شهدا به‌غیراز بخشنامه، همیشه سعی کردیم تا با جان و دل در این مسیر گام برداریم.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.