شناسه : 35135238
معاون بازرسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح:

تمامی نیازمندی‌های حوزه دفاعی در داخل کشور تأمین می‌شود


معاون بازرسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به همکاری 5 هزار شرکت صنعتی و دانش بنیان با وزارت دفاع گفت: تمامی نیازمندی‌های حوزه دفاعی در داخل کشور تأمین می‌شود.

به گزارش یزدرسا، سرتیپ سعید شعبانیان عصر امروز در دیدار با آیت الله محمد رضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه بعد از انقلاب اسلامی وضعیت صنعت دفاعی کشور تحولات شگرفی را در خود دیده است اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت بسیار مطلوبی داریم و تمامی نیازمندی‌های حوزه دفاعی، در داخل کشور تأمین و به لطف خدا در شرایط فعلی هیچ گونه نیازی به خارج از کشور نداریم.

معاون بازرسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه ایران در گذشته برای بسیاری از موارد دفاعی و نظامی نیازمند خارج از کشور بود افزود: امروزه به همت جوانان این مرز و بوم خدا را شاکر و سپاسگزاریم که توانایی تأمین هر گونه نیازهای داخلی کشور را به دستان این جوانان داریم و تنها باید به این ظرفیت توجه و تکیه داشته باشیم.

وی تصریح کرد: اگر به گذشته و زمان هشت سال جنگ تحمیلی بنگرید می‌بینید که در آن زمان هیچ کشوری حتی حاضر نبود که به ایران سیم خاردار بدهد چه برسد به امکانات نظامی، اما امروزه به لطف پروردگار و جوانان غیور ایرانی می‌توانیم از به جرات بگوییم که قادر هستیم صفر تا صد نیازمندی‌های نیروهای مسلح و رزمندگان جمهوری اسلامی را تأمین کنیم و در این زمینه هیچ وابستگی به خارج از کشور نداریم که جای بسی خوشحالی است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 5 هزار شرکت صنعتی و دانش بنیان با وزارت دفاع همکاری دارند اضافه کرد: در این حوزه بی نیاز هستیم و آماده و گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم که بتوانیم به نقاط مختلف کشور خدمت رسانی کنیم و حتی آنقدر پیشرفت داشته‌ایم که بتوانیم به کشورهای اسلامی دیگر هم ارسال کنیم.
آدرس کوتاه :