شناسه : 30354433
امام جمعه بهاباد:


امام جمعه بهاباد در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به 23 مرداد به عنوان روز مقاومت وهمراهی با مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین گفت : تنها راه نجات امت اسلامی دربرابر دشمنان مقاومت و ایستادگی است.

به گزارش یزدرسا به نقل از بهاباد نیوز،حجت الاسلام سیف الله دهقانی امام جمعه بهاباد با سفارش نمازگزاران جمعه به رعایت تقوای الهی و ترک محرمات و گناهان به 23 مردادماه روز مقاومت و همراهی با مردم مظلوم فلسطین اشاره کرد و اظهارداشت: تنها راه نجات مردم فلسطین و امت اسلامی در مقابل دشمنان وشیاطین مقاومت و ایستادگی در برابر آنهاست.

امام جمعه بهاباد به مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام در طول 8 سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی اشاره کرد و افزود: مقاومت و ایستادگی رزمندگان و ملت شریف ایران در طول 8 سال دفاع مقدس نشانه اش پیروزی درجبهه های حق علیه باطل بود.

خطیب جمعه بهاباد به 26 مرداد سالروز ورودآزادگان سرافرازبه میهن اسلامی اشاره کرد و افزود : آزادگان اسطوره های صبر و مقاومتند که در برابر شکنجه های دشمنان ایستادگی ومقاومت کردند.

وی با بیان اینکه باید روحیه آزاد مردی حفظ شود گفت : آزادگان کسانی بودند که در مقابل دشمنان و بیگانگان باج ندادند و حتی حاضر به مصاحبه با خبرنگار بی حجاب نیز نشدند و با این کار روحیه آزادمردی خود را حفظ کردند.

حجت الاسلام دهقانی به 21 مرداد روز حمایت از صنایع خرد و کوچک در شهرها و بخشها و روستاها اشاره کرد و افزود : مسئولانی که درامرگره گشائی از کارگاهها و صنایع کوچک درشهرهاباشند و توجه بورزند به مصداق این است که خود به عنوان سربازی در نظام جمهوری اسلامی ایران هستند که به ملت و مردم خدمت رسانی می کنند.

وی به سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده اشاره کرد ودرلزوم حمایت از صنایع کوچک و خرد گفت : حمایت از صنایع کوچک در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی امری ضروری است.

امام جمعه بهاباد با بیان اینکه آن چیزی که در جامعه اشتغال ایجاد می کند وطبقات پایین را بهرمند میسازد صنایع کوچک هستند افزود: باید دولت این صنایع را تقویت کند که علاج رکود اقتصادی همین صنایع کوچک هستند.

امام جمعه بهاباد با اشاره به حواشی روز تحلیف و عکس سلفی با موگرینی افزود : این کار تحقیرآمیز بودودرشان و جایگاه نمایندگان مجلس نبود.

دهقانی با بیان اینکه افرادی که با این فرد عکس انداخته اند افرادی بودند که فریب دنیا و شیطان را خوردند و از موقعیت خودشان استفاده کردند گفت: در این میان جایگاه مجلس باید نماد عظمت ملت باشد و شان مجلس باید حفظ شود.

انتهای پیام/

 
آدرس کوتاه :