شناسه : 38446307
امام جمعه موقت بهاباد:

توافق امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی؛ زمینه نابودی اسرائیل است


امام جمعه موقت بهاباد گفت: هفته دفاع مقدس یادآور حماسه تاریخی ملت ایران در برابر ابرقدرت های شرق و غرب است که در یک جنگ نابرابر دشمنان را تسلیم کرد .

به گزارش یزدرسا، حجت الاسلام محمد علی اخوان بهابادی امام جمعه موقت بهاباد درخطبه های نمازجمعه این هفته بهاباد با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی وبابیان اینکه تقارن دفاع مقدس با ایام محرم، پیام‌های فراوانی دارد اظهارداشت : تقارن دفاع مقدس با ایام محرم، پیام‌های فراوانی دارد امت اسلامی درس شرف و شجاعت، عزت طلبی و ستم‌سوزی از حماسه بزرگ عاشورا و دفاع مقدس  را گرفتند.

امام جمعه موقت بهاباد تصریح کرد :درس مهمی که از دفاع مقدس می‌گیریم آن است که قدرت الهی و وحدت مردم همواره پیروز است، در آن روزها، شجره‌ای به نام بسیج توسط امام غرس و به موج فراگیری تبدیل شد و خیل شهدا را تقدیم کرد و الگوهای زیادی را برای تاریخ ما باقی گذاشت.

رئیس حوزه علمیه بهاباد با بیان اینکه این جنگ فدرت ایمان ومعنویت واسلام را نشان داد افزود: روحیه خودباوری وروی پای خود ایستادن از آثاروبرکات دوران 8 سال دفاع مقدس است .

وی اظهار كرد: امروز به بركت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران دشمن جرات هيچ گونه تعدي و تجاوز به كشور و ملت ايران را ندارد چرا كه اگر كوچك ترين تهديدي متوجه اين آب و خاك شود با پاسخي دندان شكن مواجه خواهد شد.

اخوان بهابادی بیان داشت :  اگر از دوران دفاع مقدس و آن سالهای سخت جنگ تحمیلی درس گرفته باشیم باید مراقب باشیم تا با اعتماد به درایت و هوش سیاسی رهبرمان که برگرفته از فلسفه و جهان بینی اسلامی امام خمینی (ره) است برای حفظ اتحاد و یکپارچگی میان مردم و نظام تلاش کنیم. 

وی افزود: باید به یاد داشته باشیم که اگر نقشه‌های پلید صدام را خنثی کردیم به خاطر این بود که ملت و نظام یکدل و همصدا بودند و بخصوص در این روزها که احتمال وقوع جنگ در منطقه بالا گرفته است درسهایی که از دفاع مقدس گرفتیم را باید سرلوحه اقدامات و تصمیمات خود قرار دهیم.

رییس حوزه علمیه بهاباد باتاکیدبراینکه دفاع مقدس یک دوره تاریخی بسیار مهم، فراموش نشدنی و بی‌نظیر در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است افزود : مردم ایران را این جنک مقاوم وآب دیده کرد .

وی بابیان اینکه پیشرفت صنعت دفاعی ونظامی ما باید یک الگو برای تمام صنعتگران باشد افزود : امروز صنعت دفاعی ونظامی ما جزءپیشرفته ترین صنایع درمنطفه است .

امام جمعه موقت بهاباد به امضای توافق دوکشورامارات و بحرین با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و اظهارداشت : که اینگونه روابط با رژیم جعلی صهیونیستی سبب نابودی اسرائیل خواهد شد .

اخوان بهابادی  بابیان اینکه آینده رژیم صهیوتیستی نابودی است افزود: این توافق ماهیت خائنان به ملت‌های مسلمان را مشخص کرد و مسلمانان فهمیدند که این افراد بیشتر از یک مشت خائن مزدور نیستند.

امام جمعه موقت بهاباد هدف آمریکا را از عادی‌سازی رابطه امارات با رژیم صهیونیستی در راستای معامله قرن دانست و افزود: آشکار شدن چهره نفاق امارات پیامدهای مثبتی به دنبال دارد و آنهم تقویت دینداری اسلامی در تمامی کشورهای عربی خواهد بود، زیرا رژیم صهیونیستی نمی‌تواند برای آن‌ها امنیت بیاورد و این طرح ننگین شکست می‌خورد.

اخوان بهابادی با اشاره به اینکه  امارات متحده عربی با توافق با رژیم صهیونیستی به جهان اسلام خیانت کرده است افزود : امارات با باز کردن پای اسرائیل به منطقه به دنیای عرب و جهان اسلام خیانت کرد.

اول ماه صفر و ورود کاروان اهل بیت امام حسین علیه السلام به شهر شام واسارت آنها وشهادت حضرت رقیه خاتون  و نکاتی دررابطه با مسئله اینان دردین اسلام از دیگرموضوعاتی بود که مورد بحث حجت الاسلام محمد علی اخوان بهابادی امام جمعه موقت بهاباد قرار گرفت .

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :