شناسه : 32947653
طالبی در تودیع و معارفه مدیرکل آموزش‌وپرورش یزد خواستار شد

توجه ویژه به تکریم معلمان استان یزد/رشد دانش آموزان تک‌بعدی مهم‌ترین معضل در آموزش پرورش است


معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل آموزش‌وپرورش استان یزد گفت: تکریم تمامی معلمان اعم از رسمی،حق‌التدریسی و خرید خدمتی،توجه به همه مناطق آموزش‌وپرورش به‌ویژه مناطق محروم و ساماندهی مدارس فرسوده و فاقد امکانات کافی باید دردستور کار این اداره قرارگیرد.

به گزارش یزدرسا؛ معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد درمراسم تودیع و معارفه مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان با اشاره به اهمیت و نقش این اداره در جامعه گفت: یکی از وظایف  مهمی که این اداره کل در پیشبرد اهداف خود دارد تعامل و همکاری با دستگاه‌های استانی است که در زمان مدیریت جناب  شیرزاد این همکاری و تعامل در سطح عالی خود قرار داشت و بنده از بابت تلاش‌های 4 ساله این مدیر زحمت‌کش و مورد اعتماد کارکنان آموزش‌وپرورش تشکر و قدردانی دارم.

محمدعلی طالبی افزود: برخلاف برخی دستگاه‌ها،آموزش و پرورش سرشار از نیروی‌های توانمند و شایسته بوده  و انتخاب  از میان شایستگان قدری سخت است اما درنهایت جناب دانا فر از میان همه شایستگان انتخاب شد.

طالبی در بخش دیگری از سخنانش خطاب به مدیرکل جدید گفت: تکریم تمامی معلمان اعم از رسمی،حق‌التدریسی و خرید خدمتی،توجه به  همه مناطق آموزش‌وپرورش به‌ویژه مناطق محروم  و ساماندهی مدارس فرسوده و فاقد امکانات کافی باید دردستور کار این اداره قرارگیرد.

طالبی؛ رشد دانش آموزان تک‌بعدی را مهم‌ترین معضل آموزش پرورش  استان دانست و تأکید کرد:باید همه ابعاد تربیتی دانش آموزان فراتر از بعد آموزشی مانند آموزش سبک زندگی و توجه به مسائل اجتماعی و فرهنگی در کنار تداوم موفقیت‌ها در کنکور سراسر  محور توجهات آموزش‌وپرورش باشد
 

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.