شناسه : 37789646
رئیس بهزیستی میبد:


سیدمحسن فلاح گفت: اداره بهزیستی میبد از اسفندماه تاکنون صدها سبدغذایی و بسته اقلام بهداشتی بین خانواده های تحت پوشش میبدی توزیع کرده است.

به گزارش یزدرسا، دومین جلسه هم اندیشی موسسات خیریه شهرستان میبد با حضور فرماندار،رئیس اداره بهزیستی،کمیته امداد،ناحیه مقاومت بسیج اداره اوقاف و دفتر امام جمعه درباره حمایت از خانواده های تحت پوشش درشرایط کرونایی جامعه برگزار شد.   

رئیس اداره بهزیستی میبد دراین نشست گفت: با شیوع بیماری کرونا،خانواده های تحت پوشش بیش از گذشته نیازمند حمایت های معیشتی و بهداشتی و درمانی  و هستند.

سیدمحسن فلاح افزود: قراراست؛ ستاد قرارگاهی با حضور ادارات مرتبط و پایگاههای بسیج درمحلات تشکیل و نذورات و کمک های مردمی جذب شود و شناختی که هرکدام ازارگانها و هیئت های مذهبی ازمحلات دارند این کمک ها را به نحو شایسته بین خانواده ها توزیع کنند. 

فلاح با بیان اینکه درحال حاضر20 موسسه خیریه با مجوز بهزیستی و 12موسسه هم از زیرمجموعه نیروی انتظامی و کمیته امداد درشهرستان میبد فعالیت دارند گفت: 2هزار و 200 نفر هم تحت پوشش بهزیستی هستند که از حمایت ها و خدمات معیشتی و درمانی استفاده می کنند .

رئیس اداره بهزیستی میبد همچنین خاطرنشان کرد: این اداره از اسفندماه تاکنون صدها سبدغذایی، میوه، ماسک، محلول ضدعفونی، کمک های معیشتی و کمک های موردی به ارزش 54 میلیون تومان بین خانواده های تحت پوشش توزیع کرده است.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :