شناسه : 38686745
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد خبر داد

توزیع 10 هزار بسته داروی گیاهی تقویت کننده سیستم ایمنی بدن در یزد


کاظمی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد از توزیع 10 هزار بسته داروی گیاهی تقویت کننده سیستم ایمنی بدن در یزد خبر داد.

محمدحسین کاظمی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اینکه اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد در راستای مقابله با کرونا اقدامات گسترده‌ای را انجام داده است، گفت: توزیع مواد ضدعفونی‌کننده، توزیع ماسک بین صنوف مختلف در سطح شهرستان و همچنین توزیع داروی طب سنتی برای تقویت سیستم بدنی ازجمله عمده این اقدامات است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد با بیان اینکه توزیع 10 هزار بسته داروی طب سنتی در شهرستان انجام خواهد گرفت، اظهار داشت: برای خرید این داروها بالغ‌بر یک میلیارد ریال از موقوفات مرتبط هزینه شده است.

وی اضافه کرد: این طرح در قالب گروه‌های عملیاتی مردمی که همه تحت عنوان ستاد امدادگران و حافظان سلامت بسیج و مساجد در محلات شهرستان یزد انجام خواهد گرفت.

کاظمی با اشاره به اینکه عملیات توزیع این بسته‌ها در 820 مسجد و پایگاه انجام خواهد شد، اظهار داشت: مرحله نخست توزیع این بسته‌ها طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در 125 پایگاه و مساجد شهرستانی که تحت پوشش و زیرمجموعه سه ناحیه مرکزی، ثارالله و روح‌الله هستند پیگیری خواهد شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد اظهار داشت: در کنار توزیع این بسته‌ها، یکسری مطالب علمی در قالب یک بروشور به خانواده‌ها تحویل داده می‌شود تا در مقابل علائمی مثل تب، سرفه و ... بتوانند اقدامات لازم را انجام داده و سیستم ایمنی بدن خود را در برابر این بیماری‌ها تقویت کنند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.