شناسه : 38826761

توزیع 313 بسته معیشتی در اردکان در جریان طرح شهید سلیمانی


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردکان از توزیع ۳۱۳ بسته معیشتی بین نیازمندان این شهرستان خبرداد.

به گزارش یزدرسا؛ حجت الاسلام سید مهدی سیدی اردکانی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردکان با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، پنج دوره رزمایش مواسات و همدلی اجرا شده است، گفت: با اجرای طرح شهید سلیمانی در ابتدا ۳۱۳ بسته معیشتی به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون ریال از محل موقوفات منطبق و کمک خیرین تهیه و میان نیازمندان توزیع می‌شود.

او افزود: به خاطر شرایط خاص حال حاضر و شیوع ویروس منحوس کرونا بسیاری از خانواده‌ها دچار مشکلات اقتصادی و معیشتی شدند لذا ما برای رفع گوشه‌ای از مشکلات نیازمندان و لبیک به منویات رهبر معظم انقلاب، طرح مواسات و همدلی و کمک مومنانه در این اداره در قالب توزیع بسته‌های غذایی اجرا می‌شود.

حجت الاسلام  سیدی بیان کرد: بیش از هزار بسته نیز در قالب طرح شهید سلیمانی از محل موقوفات منطبق اردکان و کمک خیرین تهیه خواهد شد که تا نیمه‌های دی ماه توزیع می‌شود.

او ادامه داد: ما برای توزیع عادلانه و شناسایی نیازمندان واقعی با محوریت و هماهنگی امور مساجد یزد و امامان جماعت، نیازمندان هر محله را شناسایی و با حفظ کرامت انسانی و با مراجعه امامان جماعت این بسته‌ها به نیازمندان داده می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردکان تصریح کرد: با اجرای نیت امینانه واقفین دور اندیش و خیراندیش قصد داریم گوشه‌ای از مشکلات نیازمندان را رفع و برکات وقف به عنوان سنت حسته در جامعه نهادینه کنیم.

انتهای پیام/ 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.