شناسه : 36439551
در شهرستان تفت چه خبر است؟


اعضای شورای شهر و شهردار نیر به علت توهین فرماندار تفت به صورت دسته جمعی استعفا دادند.

به گزارش یزدرسا، روز گذشته در جلسه ای فوق العاده، اعضای شورای شهر و شهردار نیر تصمیم به استعفای دسته جمعی از سِمَت های خود گرفته اند. ظاهرا دلیل این استعفا توهین یکی از مسئولان ارشد شهرستان به نمایندگان مردم (در ادامه ی درخواست و اقدام مردمی جهت ترمیم مسیر نیر-ده بالا ) عنوان شده است.

مرتضی دهقان نیری عضو شورای اسلامی شهر نیر گفت: به دلیل تخریب جاده نیر -ده بالا به علت بارندگی های اخیر و درخواست های مردمی، دیروز اقدام به تیغ زنی بخشی از جاده کردیم که پیش از این نیز مسیر رفت و آمد بود اما متاسفانه محامدی فرماندار تفت در تماسی تلفنی به شهردار، اعضای شورا و مردم منطقه توهین کردند. همچنین آقای محامدی در بازدید از مسیر جاده، بازهم به شورا ومردم نیر توهین کردند. به همین علت شورای شهر نیر استعفای خود را تنظیم کردند تا به معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد تحویل دهند.

هر چند عضو شورای شهر نیر نگفته توهین فرماندار تفت به آنها چه بوده اما برخی مدعی شده اند فرماندار تفت به دلیل تیغ زنی جاده نیر – ده بالا  به اعضای شورای گفته غلط کردی!

البته برخی کانال های حامی فرماندار تفت در مطلبی بی پایه و اساس از پذیرش استعفای شهردار و شورای شهر نیر سخن گفتند؛ این در حالی است که پس از تسلیم استعفای روز گذشته شورای شهر نیر به استانداری با  عدم موافقت اولیه مواجه شد و مقرر شده تا فرماندار جهت ارائه توضیحات فراخوانده شود.

حال باید دید طالبی استاندار یزد که همیشه از حکمرانی خوب دم زده است، در این فقره از فرماندار خود طرفداری می کند یا به خاطر توهین او به نمایندگان مردم نیر با وی برخورد می کند.

انتهای پیام/
 
آدرس کوتاه :