شناسه : 37833933


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد خبر های منتشر شده مبنی بر افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان را تکذیب کرد.

به گزارش یزدرسا؛ نوری شادکام گفت: از روز بیستم فروردین که اعلام کردیم وارد فاز مدیریتی و کنترل بیماری شدیم ورودی به بیمارستان کاهش یافته است.
وی افزود: ما اوایل فروردین ۵۰۰ بیمار بستری شده داشتیم، اما این تعداد به تدریج کاهش یافته و امروز ۲۰۷ بیمار بر روی تخت های بیمارستان بستری شده اند.
نوری شادکام ادامه داد: خبری که در سایت ها مبنی بر افزایش کرونا در استان منتشر شده است را تأیید نمی کنم و در صورت هرگونه تغییر این مساله را به مردم می گوییم.
وی تأکید کرد: این بیماری قرار نیست به سرعت ریشه کن شود و همچنان با ما خواهد بود و باید زندگی در کنار کرونا را تا مدت ها داشته باشیم.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خاطرنشان ساخت: برای اینکه دوباره دچار مشکل نشویم باید فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کرده و مسائل اجتماعی نظیر شست وشوی دست ها را به خوبی مدنظر قرار دهیم.
وی گفت: اگر این اصول را رعایت کنیم مشکلاتمان کمتر خواهد شد و تا ریشه کن شدن این بیماری مشکل زیادی را احساس نخواهیم کرد.آدرس کوتاه :