شناسه : 38666544

تکذیب سخنان استاندار درباره نقش هیأت‎ها در گسترش کرونا


مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد ضمن اظهار گلایه از تحریف برخی اخبار گفت: استاندار یزد به صورت رسمی از رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی از سوی هیات‌های مذهبی تشکر کرده بود.

به گزارش یزدرسا؛ علی صالحی در جمع خبرنگاران حاضر در سلسله نشست‌های خبری کمیته اطلاع‌رسانی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان با اشاره به برخی تحریف‌های صورت گرفته درخصوص صحبت‌های استاندار یزد، اظهار داشت: استاندار محترم به صورت رسمی و در نشست‌های مختلف از رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی از سوی هیأت‌های مذهبی تشکر کرده بود.

وی با اشاره به رسالت مهم رسانه‌ها در شرایط کنونی برای حفظ انسجام و ایجاد همدلی در جامعه، ادامه داد: متاسفانه برخی مواقع شاهد اشتباه و تحریف برخی سخنان استاندار یزد بوده ایم که به این همدلی آسیب رسانده است.

صالحی با بیان اینکه اخیرا خبری منتشر شده که در آن از قول استاندار یزد ادعا شده است که دلیل بالا بودن رتبه کشوری استان در شیوع کرونا مراسمات مذهبی است، افزود: آقای طالبی عامل اصلی بالا بودن رتبه کشوری استان در شیوع کرونا را رفت و آمد‌های خانوادگی عنوان کرده بودند و این نشان از تحریف سخنان استاندار یزد دارد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری با بیان اینکه استاندار یزد به عنوان راهبر اصلی مدیریت بحران کرونا در استان سخت‌ترین روز‌ها را می‌گذراند، گفت: استاندار برای صیانت از سلامت مردم استان دشوارترین تصمیمات را در سطح کشور گرفته است که ابعاد پنهان و آشکار آن در آینده و پس از شکست بیماری کرونا تشریح خواهد شد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.