شناسه : 35821208
مدیر منطقه 4 شهرداری یزد:


مدیر منطقه 4 شهرداری یزد گفت: قسمت باقی مانده بلوار شهید موحدین خیرآباد جزو حریم شرکت نفت و حریم اداره راهداری است که آزاد سازی و تکمیل آن نیازمند مجوز این دو نهاد است.

مدیر منطقه 4 شهرداری یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در رابطه با وضعیت بلوار شهید موحدین محله خیرآباد شهر یزد گفت: بلوار شهید موحدین خیرآباد به دو قسمت از میدان ابوالفضل تا قلعه و از قلعه تا نزدیک کنار گذر تقسیم می شود.

مشایخی ادامه داد: شهرداری منطقه 4 یزد، آزادسازی مسیر با عرض 50 متر و عملیات عمرانی ایجاد این مسیر را آغاز که بخش عمده آن انجام و مابقی در حال آزاد سازی زمین مورد نیاز و پیگیری است.

وی با اشاره به مطالبه مردم منطقه خیرآباد، اذعان داشت: مطالبه مردم این منطقه آسفالت و تکمیل قسمت خاکی انتهای بلوار موحدین خیرآباد و اتصال این مسیر به کنارگذر جاده کمربندی است.

وی افزود: شهرداری همه تلاش خود برای تکمیل این مسیر را  به کار بسته است اما قسمت باقی مانده که وضعیت خاکی نیز دارد جزو حریم شرکت نفت و حریم اداره راهداری است که آزاد سازی و تکمیل آن نیازمند مجوز این دو نهاد است.

مدیر منطقه 4 شهرداری یزد تصریح کرد: شهرداری و معاونت عمرانی استانداری پیگیر آزادسازی مسیر و صدور مجوزهای لازم هستند که امیدواریم به نتیجه برسیم.

وی در پایان گفت: اگر آزادسازی لازم صورت گیرد، شهرداری در کمترین زمان قسمت انتهایی بلوار شهید موحدین خیرآباد را تکمیل خواهد کرد.

انتهای پیام/م*
آدرس کوتاه :