شناسه : 37670452
مدیر حج و زیارت استان یزد:


مدیر حج و زیارت استان یزد گفت: ثبت‌نام غیرحضوری کاروان‌های حج تمتع سال ۱۳۹۹ شامل انتخاب کاروان‌ها، ثبت‌نام و پرداخت قسط اول تشرف به صورت غیرحضوری و الکترونیکی آغاز شد.

به گزارش یزدرسا، مدیر حج و زیارت استان یزد گفت: ثبت‌نام غیرحضوری کاروان‌های حج تمتع سال ۱۳۹۹ شامل انتخاب کاروان‌ها، ثبت‌نام و پرداخت قسط اول تشرف به صورت غیرحضوری و الکترونیکی در سامانه https:‏/‏/reserve.haj.ir آغاز شد.

علی اصغر شریفی افزود: برای نام‌نویسی و انتخاب کاروان نیازی به مراجعه دفاتر خدمات زیارتی نیست و  محدودیت زمانی ارائه مدارک به مدیران برای قطعی نمودن ثبت‌نام برداشته شده است.

وی ادامه داد: زائران می‌توانند بدون حضور  در دفاتر به مرور زمان در روزهای بعد از ثبت‌نام به دفتر مدیر کاروان مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه نمایند تا ثبت‌نام خود را قطعی کنند.

این مسوول اظهار کرد: متقاضیان حج  می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه نهم اسفندماه جاری ( امروز ) مبادرت به نام‌نویسی در کاروان‌ها نمایند.

شریفی گفت: اطلاعات مرتبط با کاروان‌ها پیش از آغاز فرآیند نام‌نویسی درسامانه  https:‏/‏/reserve.haj.ir  قابل رویت و در دسترس زائرین است.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :