شناسه : 35981814
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد:


مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد از برگزاری جشنواره قصه‌گویی «چله انقلاب» به میزبانی شهرستان تفت خبر داد.

به گزارش یزدرسا، سیدحسین پیغمبری اظهار داشت: جشنواره قصه گویی با عنوان چله انقلاب به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد و مشارکت صدا و سیمای مرکز یزد و اداره کل امور اجتماعی فرهنگی استانداری به میزبانی شهرستان تفت برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این جشنواره در روزهای ۲۵ و ۲۶ دی ماه جاری با قصه گویی قصه‌گویان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد در مؤسسه نیکوکاری فاطمه الزهرا (س) تفت برگزار می‌شود.

پیغمبری یادآور شد: روز پنج‌شنبه، ۲۷ دی ماه جاری نیز مراسم اختتامیه از ساعت ۹ صبح با حضور مسئولان استانی در سالن آمفی تئاتر مؤسسه نیکوکاری فاطمه الزهرا (س) برگزار و برگزیدگان معرفی خواهند شد.

پیغمبری، هدف از برگزاری این جشنواره را ترویج هنر قصه گویی و معرفی دستاوردهای معنوی انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت: طی دو روز، ۴۹ قصه گو در بخش‌های نوجوان، بزرگسال و پدر بزرگ و مادربزرگ به رقابت می پردازند.

گفتني است؛ داوری این جشنواره را احمدعلی مهدی نژاد از پیشکسوتان فرهنگ و هنر، فرزانه فرازمند پیشکسوت و خوش‌کسوت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد و الهام دارابی از ستاد کانون کشور بر عهده دارند.
آدرس کوتاه :