شناسه : 15367465
به مناسبت هفته ازدواج؛

جشن بزرگ ازدواج در میبد برگزار می‌شود


مسئول شبکه فعالین ازدواج میبد از برگزاری جشن بزرگ ازدواج به مناسبت هفته ازدواج خبر داد.

به گزارش یزد رسا، سیدمحمدسعید فخری در گفتگو با خبرنگار یزدبانو گفت: جشن بزرگ ازدواج 26 شهریور ماه با حضور 40 زوج با معیارهای موفق برگزار می شود.

وی در خصوص ضرورت ترویج این هدف مقدس اذعان کرد: متاسفانه گاهی مشاهده می‌کنیم، اهداف ازدواج که مهمترین آن رسیدن به آرامش و پیشرفت برای داشتن جامعه ای سالم و نسلی فرهیخته است، در حال تغییر به فرهنگ اشتباهی از قبیل مادی گرایی، عدم آگاهی و فراموشی اصل هدف از خلقت انسان ها تبدیل می‌شود.

فخری اذعان کرد: شبکه فعالین ازدواج در نظر دارد با فرهنگ سازی و اجرای برنامه‌های مختلف این پیام را داشته باشد، که اگر  انتخاب زوج آگاهانه باشد، ازدواج در زمان مناسب و در اوج شور جوانی شکل بگیرد و آسان برنامه ریزی شود بدون شک خانواده پایدار خواهد بود.

فخری محل برگزاری جشن را سالن ورزشی شهدا شهرک بارجین میبد بیان کرد و درباره جزییات برنامه یاد شده گفت: این جشن با حضور عموم مردم، زوج‌های جوان که کمتر از یکسال از عقد آنها گذشته باشد و همچنین با مجری گری سید مرتضی حسینی مجری توانمند صدا و سیما و خوانندگی استاد علیرضا افتخاری برگزار خواهد شد.

وی اجرای گروه طنز و برنامه هاي شاد در طول مراسم، زیارت و اقامه نماز مغرب و عشا زوج ها در امامزاده میرشمس الحق به صورت دسته جمعی و نورافشانی در مسیر و کارناوال عروس کشونی اتوبوس ها و راه اندازی كاروان سيني برون زوج‌ها، خواندن خطبه عقد نمادين‌، از جمله برنامه های این جشن بزرگ بیان کرد و افزود: سفره عقد به همراه آتليه عكاسي، اهدای جوايزي از قبيل وام قرض الحسنه ، سفر مشهد ، بيمه تكميلي و ..... به عروس داماد هايي كه در جشن شركت مي كنند، از دیگر برنامه های جشن ازدواج است.

انتهای پیام/ش
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.