شناسه : 36826916
مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد:


یکی از مهمترین برنامه هایی که امشب در یزد جشن ویژه شام عید قربان است که در پارک بزرگ حسن آباد برگزار می شود.

به گزارش یزدرسا، عباس ملازینلی با اشاره به اینکه از ابتدای هفته جاری تا روز عید مباهله، بیش از ۴۷۰ برنامه در قالب ۳۱ عنوان اجرا می شود، اظهار داشت: برنامه های امروز و امشب به مناسبت عید سعید قربان به شکل ویژه برگزار می شود.

وی، یکی از مهمترین برنامه هایی که امشب در یزد به همین مناسبت برگزار می شود را جشن ویژه شام قربان معرفی کرد و افزود: این جشن امشب ساعت ۲۰:۳۰ در پارک بزرگ حسن آباد برگزار می شود.

ملازینلی یادآور شد: در این برنامه یکی از کمدین های برجسته به اجرای برنامه خواهد پرداخت و تلاش ما خلق ساعاتی شاد برای مردم یزد است.

وی با اشاره به اینکه بخشی از برنامه ها نیز در فضای مجازی اجرا می شود، از جمله این برنامه ها به مسابقه حفظ آیات ولایت و مسابقه خطبه غدیر اشاره کرد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد همچنین از برپایی ایستگاه سلامت خبر داد و یادآور شد: این ایستگاه امشب در میدان ابوذر در نار مسجد ائمه بقیع برپا خواهد شد.

ملازینلی خاطرنشان کرد: برنامه های دهه ولایت و امامت که توسط ستاد مبشر غدیر سازمان فرهنگی، ورزشی، اجتماعی شهرداری یزد برگزار می شود، با شعار «یا علی ولایت ره سبز ولایت» اجرا خواهد شد.
آدرس کوتاه :