شناسه : 37815529
در راستای برگزاری رزمایش کمک مومنانه؛


سرهنگ صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق در جمع روسای اتحادیهای صنف شهرستان درباره رزمایش کمک مومنانه بیان داشت: این ازمایش بر اساس فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر مساوات، همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا اقشار آسیب پذیر از بیماری کرونا شکل گرفته است

به گزارش یزد رسا؛ نشست اصناف و بازرایان شهرستان بافق با حضور سرهنگ صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج باقف، رنجبر رئیس اداره صمت، محمودی رئیس بسیج اصناف و جمعی از روسای اتحادیه اصناف بافق در محل ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.

 

در ابتدای این نشست رئیس  اداره صمت و  مسئول بسیج اصناف شهرستان  از همکاری اصناف و بازاریان شهرستان در رعایت ضوابط ستاد پیشگیری از کرونا در طرح فاصله گذاری اجتماعی در جهت سلامتی همشهریان تشکر و از آمادگی اصناف و بازاریان شهرستان جهت تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک مومنانه به اقشار آسیب پذیر خبر دادند.

در ادامه سرهنگ اکبر صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق گفت: این رزمایش بر اساس فرامین رهبرمعظم انقلاب اسلامی مبنی بر مساوات، همدلی و کمک مومنانه به  نیازمندان، فقرا و اقشار آسیب پذیر از بیماری کرونا شکل گرفته و تلاش بسیج در شهرستان برای به صحنه آوردن کمک های مومنانه  مردم در جهت حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه است

وی در ادامه از توجه و همکاری خوب اصناف و بازاریان درجهت طرح فاصله گذاری اجتماعی و تعطیلی بازار در این ایام که بهترین زمان کسب و کار بود تقدیر و تشکر کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با مساوات و همدلی که در شهرستان از جمله اصناف وجود دارد قسمتی از آسیب های ایجاد شده را جبران نماییم. همچنین مقررشد رئیس اداره صمت مشکلات اصناف را جمع بندی  وجهت رفع  به مراجع ذیصلاح  ارجاع  دهد.

درپایان این نشست  از روسای اتحادیه صنف شهرستان به نمایندگی از بازاریان تقدیر شد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :