شناسه : 32985788
با حضور معاون فرماندار بهاباد:


جلسه شورای اداری بخش آسفیچ به ریاست معاون فرماندار بهاباد و با حضور سرپرست بخشداری آسفیچ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، فرماندهان انتظامی و نظامی، مدیران ادارات و نمایندگی دستگاه های اجرایی در بخش و همچنین اعضای شورا و دهیار آسفیچ در محل بخشداری برگزار شد.

به گزارش یزدرسا به نقل از بهاباد نیوز ، جلسه شورای اداری بخش آسفیچ به ریاست معاون فرماندار بهاباد و با حضور سرپرست بخشداری آسفیچ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، فرماندهان انتظامی و نظامی، مدیران ادارات و نمایندگی دستگاه های اجرایی در بخش و همچنین اعضای شورا و دهیار آسفیچ در محل بخشداری برگزار شد.

معاون فرماندار بهاباد در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسئولین نمایندگی ادارات و نهادها، شوراها و دهیاران در بخش آسفیچ گفت: در دولت تدبیر و امید اقدامات ارزشمندی در جهت توسعه و پیشرفت بخش صورت گرفته و باید این روند با سرعت بیشتری ادامه یابد.

هوشمند تصریح کرد: طرح تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع در دستور کار قرار گیرد و جهت بالا بردن سطح رضایت مردم و ارتقای سطح کارآمدی نظام اداری، ادارات بخش تمام تلاش خود را به کار گیرند.

وی در ادامه در خصوص جدیت و تلاش هر چه بیشتر ادارات در راستای توسعه و آبادانی بخش و تعامل و همکاری همه جانبه با سرپرست بخشداری تاکید نمود.

معاون فرماندار  همچنین از زحمات جناب آقای "علیرضا تیموری" در طول دوره مسئولیت بخشداری آسفیچ تقدیر و تشکر نمود.

انتهای پبام/




آدرس کوتاه :