شناسه : 32218585
به همت دانشجویان بسیجی؛


باحضور جهادگران دانشجویان دانشگاه های آزاد و امین خاتم و بسیج محلات ناحیه مقاومت خاتم جنگل های باغ شادی خاتم از انگل دارواش پاکسازی شد.

به گزارش یزد رسا، در یک حرکت جهادی زیست محیطی طی برنامه ریزی های انجام شده بسیجیان جهادگر خاتم اقدام به پاکسازی بخشی از جنگل های باغ شادی خاتم از انگل دارواش کردند.
حسین آزادی نژاد ، فرمانده مقاومت بسیج سپاه ناحیه خاتم  در خصوص این برنامه در مصاحبه با طنین خاتم گفت: بسیج این شهرستان همچون سایر ارگانها و نهادهای دیگر با استعانت از فرمایشات راهبردی  امام خامنه ای  درزمینه های زیست محیطی  ، آمادگی  کامل همکاری در زمینه هایی گوناگون  در مسایل مربوطه را دارد .
وی بیان کرد:همچنین در همین حرکت، از ظرفیت اردوهای جهادی شهرستان برای مقابله و انتشار این آفت درقطع بیولوژیکی درختان استفاده می‌شود.
آزادی نژاد افزود: موجودیت یک انسان ، اعمال و عبادت او در یک محیط زیست سالم و بدون هرگونه آلودگی و آفت  معنا پیداکرده و ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان  برای نگهداری  و حفاظت از منابع طبیعی و همچنین ایجاد محیط سالم، مفرح و با نشاط رابرای مردم وظیفه  خود دانسته و در این زمینه دوشادوش منابع طبیعی  محیط زیست در تمام عرصه های محیط زیست همکاری خواهد کرد.
 آدرس کوتاه :