شناسه : 36847623
امام جمعه ابرکوه:


امام جمعه ابرکوه گفت: جوانان عزیز بسیجی و بسیج سازندگی که در حقیقت جهادگران پرتلاش، امید بخش و سازنده هستند فرشتگان نجات در جهت حمایت از آسیب دیدگان و محرومانی هستند که در سطح کشور فریادرسی ندارند.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اجتماع بزرگ جهادگران در تهران و قرائت پیام مهم مقام معظم رهبری در خصوص جهادگران در این اجتماع گفت: جوانان عزیز بسیجی و بسیج سازندگی که در حقیقت جهادگران پرتلاش، امید بخش، نوید بخش و سازنده هستند فرشتگان نجات در جهت حمایت از آسیب دیدگان و محرومانی هستند که در سطح کشور فریادرسی ندارند.

وی ادامه داد: جوانان بسیج سازندگی در هر فرصت مقدور که برایشان فراهم می‌شود به صورت گروهی و جهادی با انگیزه الهی حرکت می کنند و به یاری مناطق آسیب دیده و و محروم می شتابند تا به هر شکل ممکن ندای انقلاب اسلامی که ندای حمایت از محرومان و مستضعفین است به صورت عملی به گوش جهانیان برسانند.

امام جمعه ابرکوه تصریح کرد: انقلاب ما انقلاب مستضعفین، انقلاب ارزش ها، رنج دیدگان و پابرهنگان و انقلاب ستم کشیدگان است و لذا مبنای عملی نظام حمایت از اقشار ضعیف و امدادگری برای مددجویانی است که باید مورد حمایت قرار بگیرد و دراین راستان نقش بسیج سازندگی نقشی است که چون ستاره‌ای پر فروغ از آسمان حمایت از مدد جویان می درخشد.

وی افزود: ما موظفیم قدران جهاد این عزیزان و جهادگران بسیج سازندگی باشیم که در هر فرصت مقدور زمینه امید و نوید را برای محرومان رنج کشیده در سطح کشور و  عمران و آبادانی دادن به رنج دیدگان در دستور کار خودشان دارند.

انتهای پیام/
 
آدرس کوتاه :