شناسه : 37763176
مسئول حرکت های جهادی بسیج سازندگی استان یزد:


سید محسن مرتضوی از جذب 4 میلیارد ریال کمک مردمی برای مقابله با کرونا توسط جهادگران بسیجی خبر داد.

سید محسن مرتضوی در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به فعالیت بسیجیان جهادگر در زمینه پیشگیری و مقابله با کرونا گفت: ازهفته های ابتدایی شیوع کرونا در استان، 4500 نفر از جهادگران بسیجی در قالب 450 گروه جهادی در زمینه های تولید ماسک،مواد ضدعفونی،لباس بیمارستانی و ضدعفونی محیط فعالیت داشتند.

مسئول حرکت های جهادی بسیج سازندگی استان یزد افزود: دراین مدت جهادگران یزدی 4 هزار مورد ضدعفونی اماکن مذهبی،مدارس و معابر را نیز انجام دادند .

مرتضوی با اشاره به تهیه بسته های معیشتی و بهداشتی برای خانوارهای نیازمند توسط جهادگران بسیجی گفت: این بسته ها شامل 1450 بسته معیشتی و 1731 بسته بهداشتی شامل ژل ضدعفونی کننده،ماسک،انواع شوینده  بوده که با کمک های مردمی و خیری تهیه و توزیع شده است که  در این راستا قریب به 4 میلیارد ریال از مشارکت های مردمی جذب شده است.

وی از توزیع 36 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده ،92 هزار عدد ماسک و 14 هزار دستکش توسط جهادگران بسیجی خبر داد و گفت: 33 هزار لیتر از مواد ضدعفونی کننده و 18 هزارلباس بیمارستانی  تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی  توسط جهادگران تولید شده است.

مرتضوی در پایان توزیع بروشورهای آموزشی،آموزش چهره به چهره به مردم و شرکت در اجرای طرح غربالگری  را از دیگر خدمات جهادگران بسیجی دانست.

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :