شناسه : 37423838


اتوبوس یزد- مشهد شب گذشته دو کیلومتر بعد از پلیس راه به دلیل عدم توجه کافی راننده اتوبوس به جلو با یک دستگاه تریلی برخورد کرده است.

دکتراحمد دهقان درمصاحبه با خبرنگار یزدرسا، تعداد کشته شدگان حادثه دیشب را 4 نفر اعلام کرد و گفت: تعداد مصدومان نیز  14 نفر است که طبق آخرین خبرها  حال مصدومین مساعد بوده و مراحل درمان در بیمارستان های شهید رهنمون و شهید صدوقی در حال پیگیری است البته برخی نیز به صورت سرپایی مداوا شده اند.

رئیس سازمان اورژانس استان یزددرخصوص هویت حادثه دیدگان اظهار داشت: 4 کشته این حادثه مجهول الهویه بوده  اما مصدومان همگی یزدی هستند

وی در خصوص جنسیت  متوفیان و مصدومان حادثه  هم اظهار داشت: هنوز اطلاعات دقیقی در این زمینه وجود ندارد اما بر اساس اسامی اعلام شده از مصدومین  2 نفرخانم و 12 نفر آقا بودند.

سرهنگ مسعود قانع نیز در این زمینه گفت: اتوبوس مورد نظر متعلق به شرکت تعاونی گیتی نورد یزد است که شب گذشته با 26 مسافر یزد را به مقصد مشهد مقدس ترک کرده  و در ساعت 20:40 دقیقه در سرازیری گردنه خرانق یعنی دو کیلومتر بعد از پلیس راه به دلیل عدم توجه کافی راننده اتوبوس به جلو با یک دستگاه تریلی برخورد کرده است.

رئیس پلیس راه استان افزود: این اتوبوس در پلیس راه خرانق به دلیل تخلف اعمال قانون شده بود.

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :