شناسه : 37648333
رئیس شورای اسلامی شهر یزد:


غلامعلی سفید گفت: باید با حضور باشکوه در انتخابات فرصت سوء استفاده و توطئه را از دشمن بگیریم، چرا که دشمنان براساس میزان مشارکت در انتخابات به برنامه‌ریزی و تصمیم گیری علیه ملت ایران دست می‌زنند.

به گزارش یزدرسا، غلامعلی سفید، با اشاره به اهمیت شرکت در انتخابات گفت: انتخابات عرصه‌ای برای به نمایش گذاشتن قدرت جمهوری اسلامی و وحدت ملی است که تاثیر بسزایی در جایگاه ایران در منطقه و فضای بین الملل دارد.

وی با بیان اینکه حضور گسترده در انتخابات موجب تقویت نظام جمهوری اسلامی است، ادامه داد: علیرغم گلایه‌هایی که مردم به شرایط فعلی جامعه دارند باید در انتخابات حضور گسترده داشته باشند و حضور در پای صندوق رأی را از وظایف مهم و اولویت دار خود بدانند.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد عنوان کرد: باید با حضور باشکوه در انتخابات فرصت سوء استفاده و توطئه را از دشمن بگیریم، چرا که دشمنان براساس میزان مشارکت در انتخابات و علاقه مردم به نظام اسلامی، به برنامه‌ریزی و تصمیم گیری علیه ملت ایران دست می‌زنند.

سفید با تاکید بر اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات افزود: عدم حضور در انتخابات از هر نظر ضرر است و مردم باید شخصی را که شایسته می‌دانند و به فکر و اندیشه آنها نزدیک است انتخاب کنند.

وی در خصوص ویژگی‌های یک نماینده مجلس گفت: شجاعت، حق گویی و صاحب اندیشه و برنامه بودن از ویژگی‌ها و شاخصه‌های مهمی است که یک نماینده مجلس باید داشته باشد تا بتواند در موضوعات مختلف تصمیم‌گیری کند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :