شناسه : 37142839
مولف یزدی کتب دینی و محقق علوم قرآنی:


مولف یزدی کتب دینی و محقق علوم قرآنی گفت: حضور زنان و دختران جوان در این راه پیمایی با هر عقیده و مذهبی نشان از بیداری اسلامی در بانوان ما و هم عهد شدن آنان با حضرت زینب ( س ) دارد و این مکتب زینبی است که مشت محکمی به دشمنان اسلام است.

سمیه اکبری فرد در گفتگو با یزدرسا،‌ مکتب سیدالشهداء را مکتب پویا، زنده و بین المللی خطاب کرد و گفت: در دستگاه ابا عبدالله ( ع ) همه چیز زنده و پویا و تازگی دارد و با گذشت هزاران سال و خورده ای نه تنها چراغ این مکتب خاموش نشده است بلکه روز به روز پرفروغ تر می‌شود و در سراسر جهان این مکتب نهادینه و بین المللی شده است.
 
این مولف کتب دینی، اربعین را فرصتی برای عهدی دوباره با آرمان‌های سید الشهداء برشمرد و افزود: اربعین فرصتی است تا دل‌ها و قدوم عاشقان به سمت وسوی حرم حسینی رهسپار شود و این جمعیت میلیونی نشان می‌دهد که عاشقان، پای عهدشان با مکتب سید الشهداء ایستاده اند.
 
این دین پژوه تصریح کرد: دشمنان اسلام نقشه‌های شومی برای غرب خاورمیانه کشیده اند و بارها جنگ و خونریزی راه انداخته اند اما این پیاده روی میلیونی در اربعین تمام امید و نقشه‌های آنان را برملاء ساخته است.
 
وی معرفت را پایه و اساس اربعین دانست و خاطرنشان کرد: اگر چه صرف پیاده روی هم عاشقی کردن است اما این پیاده روی باید با معرفت حسینی همراه شود تا زنگار دل با ندای لبیک یا حسین ( ع ) شست و شوی پیدا کند.
 
اکبری فرد، به حضور بانوان در راه پیمایی اربعین اشاره کرد و گفت: حضور زنان و دختران جوان در این راه پیمایی با هر عقیده و مذهبی نشان از بیداری اسلامی در بانوان ما و هم عهد شدن آنان با حضرت زینب ( س ) دارد و این مکتب زینبی است که مشت محکمی به دشمنان اسلام است.
 
این محقق افزود: هر ساله باید به این جمعیت میلیونی اضافه شود تا انشاالله حلقه وصلی به قیام حضرت مهدی ( عج ) شود.
 
انتهای پیام/آدرس کوتاه :