شناسه : 36142083


نماینده عالی قوه قضاییه در استان یزد گفت: حضور با شکوه مردم در راهپیمایی، وظیفه مسئولان را در خدمت رسانی و تلاش بیشتر در جهت رشد و تعالی کشور سنگین تر می کند.

به گزارش یزد رسا،‌ محمدرضا حبیبی در حاشیه راهپیمایی با شکوه مردم یزد در چلهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، افزود: مردم ایران، مردمی انقلابی، با بصیرت و فهیم و متدین هستند که همواره ثابت کرده اند، همیشه در پشتیبانی از نظام و انقلاب لحظه ای کوتاهی نخواهند کرد.

این مقام قضایی با اشاره به فضا سازی معاندین نظام اسلامی و گره زدن پاره ای از مشکلات اقتصادی با حضور مردم در صحنه، تصریح کرد: جواب دندان شکن مردم به یاوه گویان معاند، حضور پر رنگ و با شکوه تر از همیشه بود به گونه ای که هیچ مزدور رسانه ای نیز یارای سانسور این حرکت عظیم را نداشت.

وی ابراز داشت: باید قدردان این مردم فهیم بود و در سنگر خدمت از جان مایه گذاشت.

رئیس کل دادگستری استان یزد به حضور کارکنان اداری و قضایی دادگستری و دستگاه های وابسته به قوه قضاییه در استان یزد در این راهپیمایی با شکوه دوشادوش آحاد ملت، اشاره کرد و اظهار داشت: کارکنان دستگاه قضایی نیز به رسالت خویش در حضور در صحنه و همچنین ارائه خدمت به مردم بیش از پیش پر قدرت و استوار عمل خواهند کرد.

شایان ذکر است کارکنان دستگاه قضایی با تجمع در دادگستری یزد از ابتدای یکی از مسیر های راهپیمایی یزد به صورت خود جوش هماهنگ در این راهپیمایی با صلابت و با شکوه شرکت کردند.
آدرس کوتاه :