شناسه : 37650855
استاندار یزد:


طالبی عنوان کرد: این وحدت و انسجام که تجلی خود را در انتخابات نشان می دهد، می‌تواند برای رفع برخی از موانع و مشکلات موجود که دشمنان نیز به آن چشم دوخته اند تا بتواند از این طریق حرکت روی به جلوی نظام را متوقف کنند، ثمربخش باشد.

به گزارش یزد رسا، محمدعلی طالبی صبح امروز و بعد شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در یزد، گفت: حضور مردم را بسیار خوب ارزیابی می‌کنم و این حضور برایم خیلی دلپذیر و برای ما مایه دلگرمی است، قبل از آن هم شهرستان تفت بودیم و حضور مردم آنجا هم دلگرم‌کننده بود و قطعا در ساعات آینده نیز مشارکت خوب مردم را خواهیم داشت.

طالبی ادامه داد: همین حضور حداکثری است که تضمین کننده آینده  نظام مقدس جمهوری اسلامی است و این وحدت و انسجام که تجلی خود را در انتخابات نشان می دهد حلال بسیاری از مشکلات ما در بعد داخلی است و می‌تواند برای رفع برخی از موانع و مشکلات موجود که دشمنان نیز به آن چشم دوخته اند تا بتواند از این طریق حرکت روی به جلوی نظام را متوقف کنند، ثمربخش باشد.

وی افزود: امروز روز نتیجه‌گیری از شش ماه تلاش و زحمات عوامل اجرایی و نظارت است؛ از آذرماه برنامه زمان‌بندی انتخابات و ثبت‌نام داوطلبان شروع شد و در این چند ماه شیرینی‌ها و خستگی‌ها را پشت سر گذاشتیم و امروز روزی است که مزد همه خستگی‌ها را با مشارکت خوب مردم می‌خواهیم دریافت کنیم.

استاندار یزد اظهار داشت: برای ما هم بحث نتیجه مهم نیست و آنچه مهم است بحث حضور حداکثری مردم است که این حضور به معنای همدلی و اتحاد استان است و پشتوانه خوبی هم برای نمایندگان خواهد بود تا بتوانند وظایف‌شان را خوب انجام دهند و هم برای منافع استان و هم برای رفع مشکلات کشور تلاش کنند.

طالبی خاطرنشان کرد: دشمن دارد برنامه‌ریزی‌هایش را می‌کند برای اینکه حرکت ما را متوقف کند و نظام را شکست  دهد و برای این هدفش حتی دست به ترور هم می زند و سردار عزیز ما را شهید می کند، این دشمن حالا هم می‌خواهد القا کند که مردم در انتخابات مشارکت پایینی داشته‌اند و به دنیا بگوید نظام پشتوانه مردمی ندارد.

وی تأکید کرد: در خیلی از کشورهای مدعی و پیشرفته، آمار مشارکت در انتخایات زیر 50 درصد است اما کاری به آن‌ها ندارند و به مشارکت پایین آنجا اشاره نمی‌کنند اما  تلاش دارند تا اینگونه القا کنند که مشارکت در ایران پایین است.

استاندار یزد اضافه کرد: در چنین شرایطی است که مردم ما احساس مسئولیت می‌کنند و پای نظام و آرمان‌هایشان می‌ایستند و این انتخابات صحنه‌ای است که مردم عزیزمان با عشق و علاقه و با انگیزه حضور می‌یابند و تأثیر این حضور را در معادلات خواهیم دید و راه ما هموارتر از قبل دنبال خواهد شد.

نماینده دولت در استان یزد گفت: مردم استان یزد نشان داده‌اند که همیشه وقتی پای منافع نظام و کشور به میان می‌آید حضور بسیار خوبی دارند، مردم ما همیشه در انتخابات مشارکت بالایی داشته اند و یزد جزو استان‌های برتر کشور بوده است.

طالبی عنوان کرد: به مردم عزیزمان می‌گویم که همه تهمیدات لازم برای حضور آن‌ها و ثبت رأی آن‌ها فراهم شده است و عوامل اجرایی نظارت و حفاظت همه شرایط لازم را برای صیانت از رأی مردم فراهم کرده‌اند و جلوه اراده مردم را خواهیم دید و با اطمینان کامل به سلامت انتخابات، پای صندوق رأی حضور داشته باشند.

وی یادآور شد: ان‌شاالله باز هم مردم عزیز یزد با حضور خود کمک می‌کند که نمایندگانی با پشتوانه رأی بالا به مجلس راه یابند. امیدوار هستیم که مشارکت حداکثری را در استان شاهد باشیم و فردا جشن پیروزی ملت و مشارکت حداکثری در انتخابات را جشن بگیریم.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :