شناسه : 28310791
امام جمعه اشکذر:


امام جمعه اشکذرگفت: حضور مردم در انتخابات به معنای حاکمیت آنها بر سرنوشت خودشان است و مردم ما باید با انتخاب آگاهانه خود کشور را در پیشبرد اهدافش یاری رسانند.

به گزارش یزد رسا به نقل از نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های نمازجمعه این هفته اشکذر با اشاره به فرارسیدن روز ارتش اظهارداشت: امنیت کشور مرهون تلاش نیروهای مسلح به ویژه ارتشیان قهرمان است.

«حجت الاسلام والمسلمین طالبیان» امام جمعه اشکذر با بیان اینکه در دوران جنگ تحمیلی قوای مسلح ما از ارتش و سپاه و بسیج متحد و یکپارچه در مقابل دشمنان ایستادند، گفت: اقتدار امروز ارتش جمهوری اسلامی مرهون خون مطهر شهیدانی است که آگاهانه جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و از میهن اسلامی دفاع کردند.

وی انتخابات در ایران اسلامی را نماد مردم سالاری دینی نام برد و افزود: حضور مردم در انتخابات به معنای حاکمیت آنها بر سرنوشت خودشان است و مردم ما باید با انتخاب آگاهانه خود کشور را در پیشبرد اهدافش یاری رسانند.

امام جمعه اشکذر با بیان اینکه انتخابات سندی بر زنده بودن عدل، قسط و دموکراسی در نظام جمهوری اسلامی ایران است، تاکید کرد: انتخاب نامزد اصلح بر عهده خود مردم است و غفلت از آن ضربات جبران ناپذیری را در مسائل شهری و کشوری در پی خواهد داشت.

وی افزود: مردم باید در انتخاب خود با بصیرت رفتار کنند و فردی را برگزینند که به قانون پایند بوده، ولایت پذیر و انقلابی باشد و تنها دغدغه دولتش رفاه و معیشت مردم باشد.
آدرس کوتاه :