شناسه : 40414013
مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه الغدیر استان یزد:

حضور گروه‌های جهادی دندانپزشکی و پزشکی در مدارس یزد/ ۱۰۰ جلسه بصیرتی برای دانش‌آموزان یزدی برگزار می‌شود


حجت‌الاسلام قطبی گفت: گروه‌های جهادی دندانپزشک و چشم‌پزشک در هفته بسیج دانش‌آموزی در مدارس ابتدایی استان برای پایش سلامت بهداشت دهان و چشم دانش‌آموزان حضور پیدا می‌کنند.

به گزارش یزدرسا، حجت‌الاسلام حمید قطبی راوندی صبح امروز در نشست خبری هفته بسیج دانش‌آموزی، بیان دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی را رویکرد اصلی برنامه‌های این هفته عنوان کرد و گفت: این برنامه‌ها موجب ایجاد امیدآفرینی، بصیرت افزایی و روشنگری در بین دانش‌آموزان و در سطح مدارس استان می‌شود.
 
وی با بیان اینکه قرائت بیانیه هفته بسیج دانش‌آموزی در نماز جمعه ۶ آبان ماه در سطح استان آغازگر برنامه‌های این هفته است، ادامه داد: تجلیل از نخبگان دانش‌آموز در برنامه زنده تلویزیونی، پخش تولیدات رسانه‌ای بسیج دانش‌آموزی و زیرنویس منویات رهبری در راستای ایجاد نشاط و انگیزه در شبکه استانی از برنامه‌های رسانه‌ای این هفته است.
 
مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه الغدیر استان یزد عنوان کرد: گروه‌های جهادی دندانپزشک و چشم‌پزشک با هماهنگی معاونت بهداشت و درمان استان و رئیس بسیج جامعه پزشکی، در هفته بسیج دانش‌آموزی در مدارس ابتدایی استان برای پایش سلامت بهداشت دهان و دندان و چشم دانش‌آموزان حضور پیدا می‌کنند که این برنامه پس از هفته بسیج دانش‌آموزی نیز ادامه می‌یابد.
 
قطبی ادامه داد: معمولاً تخفیفانی از مراکز درمانی استان برای بسیجیان فعال در نظر گرفته می‌شود که مقرر شد این تخفیف برای دانش‌آموزان بسیجی فعال مدارس نیز در نظر گرفته شود که می‌توانند با صدور کارت درمان از این تخفیف استفاده کنند.
 
وی گفت: ارتباطی با بسیج اصناف و اتاق اصناف استان برقرار شد و ‌گروه‌های جهادی بسیجی اعلام آمادگی کردند تا در مدارس به خصوص مدارس دخترانه حضور پیدا کنند و به بازسازی و تعمیر لوازم و تجهیزات این مدارس و مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد بپردازند.
 
قطبی برگزاری جام شهدای دانش‌آموز استان یزد را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموز نام برد و ادامه داد:  تمامی ظرفیت‌ها و امکانات تمامی نواحی مقاومت بسیج و سپاه الغدیر برای برگزاری این جام در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد و بازی‌های بومی محلی، فوتسال، والیبال، تیراندازی با کمان، پینت بال، تیراندازی با تفنگ بادی و دیگر ورزش‌ها نیز دنبال می‌شود.
 
وی تجلیل از مدال‌آوران استان در جام شهدای دانش‌آموز کشور و مسابقات بین‌المللی لیگ علمی پایا را از دیگر برنامه‌های این هفته برشمرد و ادامه داد: بازدید دانش آموزان از پارک علم و فناوری، معادن و کارخانجات برای آشنایی با دستاوردهای انقلاب، اعزام گروه‌های جهادی هنر برای شعارنویسی انقلابی و طراحی بر دیوارهای مدارس و تئاترهای انقلابی و مفرح نیز برای این هفته در نظر گرفته شده است.
 
مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه الغدیر استان یزد عنوان کرد: اجتماع بزرگ دوهزارنفره دانش‌آموزان استان در روز سه‌شنبه ۱۰ آبان در سالن ۹ دی شهر یزد  با حضور سخنران کشوری برگزار می‌شود و علاوه بر آن ۱۰۰ جلسه بصیرتی در طول هفته بسیج دانش‌آموزی با حضور ۷ سخنران کشوری برای رفع شبهات دانش‌آموزان تشکیل می‌شود.
 
قطبی با اشاره به برگزاری راهپیمایی روز ۱۳ آبان و حضور دشمن‌شکن دانش‌آموزان در این روز گفت:  مدارس استان در پویش «لبیک یا خامنه‌ای» شرکت کردند که بالغ‌بر سه هزار عکس در این زمینه به بسیج دانش‌آموزی ارسال شد و به مدارسی که بهترین عکس و فضاسازی را در این پویش داشتند جوایزی اهدا خواهد شد.
 
انتهای پیام/
 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.