شناسه : 32156034
دبير علمي همايش بین المللی بهداشت محيط کار عنوان کرد

حضور 100 استاد برجسته ی بهداشت محیط کشور در یزد


دبير علمي همايش بین المللی بهداشت محيط و توسعه ي پايدار با بیان اینکه این همایش با حضور 700 دانشمند جهان برگزار می‌شود، گفت: تعداد 760 مقاله به همايش بین المللی بهداشت محيط ارسال شده است.

«دكتر محمد حسن احرامپوش» دبير علمي دومین همایش بین المللی و بیستمین همایش ملی بهداشت محيط و توسعه  پايدار در گفتگو با خبرنگار یزد رسا اذعان کرد: دومين همايش بين المللي و بيستمين همايش ملي بهداشت محيط و توسعه ي پايدار صبح امروز به ميزباني دانشگاه علوم پزشكي شهید صدوقی يزد آغاز به کار کرده است.

وی هدف از برگزاري این همایش را بررسی چالش‌های محیط زیست کشور در زمینه‌های مدیریت آب، مدیریت فاضلاب، آلودگی هوا، مدیریت پسماندهای تولیدی در اجتماع، اثرات آنها بر سلامت و هم اندیشی پیرامون این مسائل عنوان کرد.

احرامپوش ادامه داد: اين همايش سه روزه با حضور بیش از 100 نفر از اساتید برجسته ی بهداشت محیط ایران و حدود هزار نفر از اساتید، دانشجویان رشته های بهداشت محیط، مهندسی محیط زیست و سایر رشته‌های مرتبط و کارشناسان بهداشت محیط و محیط زیست شاغل در دستگاه‌های اجرایی کشور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تعداد 760مقاله به دبیرخانه ی این همایش ارسال شده است، تصریح کرد: از این تعداد، 360 مقاله مورد پذیرش قرار گرفته است كه اکثر آنها در قالب پوستر و توسط حدود 30 سخنران ارائه می شوند.

دبير علمي دومین همایش بین المللی و بیستمین همایش ملی بهداشت محيط و توسعه ي پايدار خاطر نشان کرد: در این همایش تعداد 54 غرفه با حضور شرکتهای فعال در زمینه ی بهداشت محیط محصولات و دستاوردهای خود را عرضه می کنند.

انتهای پیام/ش
آدرس کوتاه :