شناسه : 38390076
فرماندار اشکذر خبر داد

حل مشکل گلخانه داران اشکذری


هادی نسب فرماندار اشکذر از حل مشکل گلخانه داران اشکذری و تقسیطی شدن قبوض گاز آن‌ها با همکاری شرکت گاز خبر داد.

هادی هادی نسب در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اعتراض برخی از گلخانه داران اشکذری به مبلغ قبوض گاز گفت: با توجه اینکه تعداد گلخانه‌های موجود در این شهرستان بیش از 800 مورد است ولی طبق آماری که شرکت گاز ارائه کرده، دو برابر این تعداد علمک گاز در این گلخانه‌ها قرار دارد.

فرماندار اشکذر اضافه کرد: طبق گفته شرکت گاز، این گلخانه داران برای شروع کارشان در سال جدید باید مبالغ باقی‌مانده از قبوض خود را پرداخت کنند تا بتوانند ازسرگیری فعالیت خود را داشته باشند.

وی ادامه داد: در سال گذشته نیز همین مطرح بود که ما به شرکت گاز اعلام کردیم تا زمان پرداخت قبوض باقی‌مانده را به زمان آیش که همان زمان کشت جدید گلخانه‌ها است موکول کنند.

هادی نسب بابیان اینکه گلخانه داران در حال حاضر به دنبال اقساطی کردن قبوض خود بودند افزود: شرکت گاز با ارائه چک مخالف است چون دستگاه‌های نظارتی اجازه این کار را به آن‌ها نمی‌دهد.

فرماندار اشکذر عنوان کرد: برخی از بدهی‌های گلخانه داران اشکذری متأسفانه سنگین است و اقدامی برای پرداخت نکرده‌اند و انتظار دارند که به‌مانند سال‌های گذشته با آن‌ها مماشات صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر قرار بر تقسیط شدن قبوض گاز گلخانه داران شده است اذعان داشت: باید به شکلی باشد که گلخانه داران مکلف به پرداخت قبوض خود باشند و هم اینکه شرکت گاز همکاری لازم را داشته باشد تا تولید این افراد با مشکل مواجه نشود.

هادی نسب گفت: قرار بر این شد تا گلخانه داران به‌صورت اقساطی بدهی‌های خود را بپردازند و اینکه در طول سال اقدام به پرداخت قبوض کنند تا سال بعد مشکل این‌چنینی نداشته باشد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :