شناسه : 37155275
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی:

حماسه تحسین برانگیز جوانان در فضای مجازی برای رساندن پیام اربعین باید استمرار و ارتقا یابد


مدیر حوزه های علمیه کشور گفت:حرکت خودجوش جوانان پرشور و مشتاقان عاشورای حسینی علیه السلام درفضای مجازی گامی برای رساندن اربعین به جهان بود.

آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به جهانی شدن کلید واژه حب الحسین یجمعنا در شبکه های اجتماعی همزمان با اریعین حسینی اظهار کرد: اربعین گرچه در محاصره رسانه های استکباری و امپراطوری های رسانه ای قرار دارد اما جلوه و شکوه آن فراتر از مکر و حیله های اهریمنی است.
 
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: علیرغم همه دسیسه های علیه خاموشی حرکت عظیم اربعین حسینی به فضل الهی این حماسه هر ساله بیشتر از گذشته نورافشان تر خواهد شد.
 
عضو فقهای شورای نگهبان با ابراز خرسندی از فعالیت های موثر جوانان مومن و انقلابی در فضای مجازی تصریح کرد: حرکت خودجوش جوانان پرشور و مشتاقان عاشورای حسینی علیه السلام درفضای مجازی گامی برای رساندن اربعین به جهان بود.
 
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تاکید بر ادامه، استمرار اینگونه حرکت های در فضای مجازی که دشمن همیشه بر آن چیره بوده است عنوان کرد: جوانانی که دل در گرو  اهل بیت علیه السلام و انقلاب اسلامی دارند باید علیرغم تداوم این حرکت در جهت ارتقای هر چه بیشتر آن کوشا باشند و تلاش مستمر داشته باشند و مطمئنا اینگونه حماسه آفرینی ها در فضای مجازی جای تقدیر و تحسین دارد.
 
انتهای پیام/آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.